Άνετα οι Μικροθήβες 3-1 τους Ν.Α. Νίκης

Οι Μικροθήβες παρουσιάστηκαν καλύτερες και πέτυχαν μια εύκολη νίκη επί των Νέων Αθλητών Νίκης, βελτιώνοντας τη θέση τους στο βαθμολογικό πίνακα. Το σκορ άνοιξε στο 38′ ο Κολώνης, ενώ στο 42′ ο Ζιούλης έγραψε το 2-0.

Στην επανάληψη ο Ζιούλης και πάλι στο 65′ πέτυχε το τρίτο τέρμα των γηπεδούχων, για να μειώσει το σκορ, ένα λεπτό αργότερα, στο 66′ ο Ξηροκώστας.
ΜΙΚΡΟΘΗΒΕΣ: Χρ. Λανάι, Νιφόρος, Αποστόλου, Ι. Παπανίκος, Αλ. Λανάι (50′ λ.τρ. Ρομάριο), Σκοτεινός, Ζιούλης, Διαμαντένιας, Ρεφουγιάτι, Ι.Ε. Βέτσικας (65′ Πορταρίτης), Κολώνης (80′ Μπελεγρίνης).
Ν.Α. ΝΙΚΗΣ: Χαρχαλάκης, Βλάχος, Κακιάς (70′ Χατζόγλου), Κουκουτής, Χρηστίδης, Κουτσούκης, Νάνο (55′ Οσάφι), Μπακογιάννης (63′ Φλώρος), Σιώμος, Ξηροκώστας, Κουτσαρνάκης.