![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τις ευχές τους στον Γιάννη Σίμο για τα διδυμάκια που απέκτησε εξέφρασαν μέσω ανακοίνωση το Δ.Σ., οι προπονητές, οι αθλητές και όλη η “οικογένεια” της Αγίας Άννας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ευχετήρια ανακοίνωση:
Το Δ.Σ, οι προπονητές, οι αθλητές, οι γονείς και όλη η “οικογένεια” της Αγίας Άννας εύχονται στον -πολύτεκνο πλέον- πρόεδρο της ομάδας Γιάννη Σίμο και στην σύζυγο του Αγγελική να τους ζήσουν τα δίδυμα μωράκια τους.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις