Το πρόγραμμα και οι όμιλοι του 31ου Ανεπίσημου Τουρνουά Μπάσκετ

Με τη κλήρωση, που πραγματοποιήθηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του Μεταξουργείου, τη Τρίτη 4 Ιουλίου, παρουσία του Προέδρου της Οργανωτικής Επιτροπής κ. Μιχάλη Καπουρνιώτη (Αντιπρόεδρος ΔΟΕΠΑΠ-ΔΗΠΕΘΕ-Υπεύθυνος αθλητισμού) και των μελών της κ. Απόστολου Κρεμαστά (εκπρόσωπος ΕΣΚΑΘ), κ. Σταύρου Μόρφη (εκπροσώπου Διαιτητών), κ. Μπάμπη Μαντούδη (Προέδρου Κριτών) και κ. Αλέξανδρου Μεταφτσή και του Αντιπρόεδρου της ΕΣΚΑΘ και μέλους της ΕΟΚ κ. Νικόλαου Φαρμάκη καθώς και εκπροσώπων των ομάδων, το 31ο Ανεπίσημο Τουρνουά Μπάσκετ μπήκε στην τελική ευθεία διεξαγωγής του.

Το Τουρνουά ξεκινά σήμερα, Πέμπτη 6 Ιουλίου για τους Ομίλους της κατηγορίας των ομάδων για μη Επίσημους Αθλητές και την Παρασκευή 7 Ιουλίου για την κατηγορία των ομάδων για τους Επίσημους Αθλητές .

Στην κατηγορία των μη επίσημων αθλητών οι 32 ομάδες(ρεκόρ συμμετοχών στα 31 χρόνια του θεσμού) που δήλωσαν συμμέτοχη χωρίστηκαν σε 8 ομίλους των 4 ομάδων ενώ στην κατηγορία των επίσημων αθλητών θα συμμετάσχουν 7 ομάδες σε έναν όμιλο.

Οι αγώνες θα διεξάγονται στα δυο γήπεδα του Πολιτιστικού Άλσους «ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΛΑΧΗΣ» τα οποία ήδη έχουν στρωθεί με αντιολισθητικό τάπητα και θα ξεκινούν στις 18.00, στις 19.30 και στις 21.00, από Δευτέρα έως και Παρασκευή.

Οι όμιλοι είναι :

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΗ ΕΠΙΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 

Α ΟΜΙΛΟΣ

Β ΟΜΙΛΟΣ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

Δ ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΑΠΕΝΤΑΡΟΙ

1.

ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS

1.

SAWNMENTES

1.

ΠΑΡΤΑΛΙΑ

2.

BOMBERS

2.

ΔΡΟΣΕΡΟΙ

2.

COME BACK

2.

ΑΓΕΤ

3.

Δ.Π

3.

ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ

3.

ΝΕΜΕΣΙΣ

3.

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

4.

ΥΔΡΟWARRIORS

4.

RFC

4.

DRILANDS

4.

ΠΗΓΑΣΟΣ

Ε ΟΜΙΛΟΣ

Ζ ΟΜΙΛΟΣ

Η ΟΜΙΛΟΣ

Θ ΟΜΙΛΟΣ

1.

CAFÉ LIFE

1.

ΑΡΗΣ

1.

ΤΡΕΝΟ ΤΕΑΜ

1.

ROOKIES

2.

ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ

2.

ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ

2.

DRINK TEAM

2.

ARAMIS/ΟΥΖΕΡΙ AKΡΩΤΗΡΙ

3.

ΑΝΩΝΥΜΟΙ

3.

ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ

3.

ΑΡΓΩ

3.

ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ

4.

PERIVOLOS

4.

ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ

4.

ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ

4.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΥΤΟΚΟΥ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 

ΟΜΙΛΟΣ

1.

ΙΩΝΑΣ

2.

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ

3.

BOMBERS

4.

DRAFTS

5.

LIMBERTA

6.

ΑΡΑΜΙΣ/REEF

7.

ΝΕΜΕΣΙΣ

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΠΙΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΕΜΠΤΗ

6/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΑΠΕΝΤΑΡΟΙ-BOMBERS

ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS-ΔΡΟΣΕΡΟΙ

SAWVMENTES-COME BACK

ΠΑΡΤΑΛΙΑ – ΑΓΕΤ

Α

Β

Γ

Δ

Α

Α

Α

B

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

7/7

18.00

19.30

21.00

18.00

CAFÉ LIFE– ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ

ΑΡΗΣ – ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ

ΤΡΕΝΟΤΕΑΜ – DRINK TEAM

ROOKIES- ARAMIS/OYΖΕΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ

Ε

Ζ

Η

Θ

Α

Α

Α

B

ΔΕΥΤΕΡΑ

10/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΝΕΜΕΣΙΣ – DRILANDS

ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗΑΡΧΗΣ – RFC

Δ.ΠΥΔΡΟWARRIORS

Δ

Γ

Β

Α

Α

Α

Α

B

ΤΡΙΤΗ

11/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΥΤΟΚΟΥ

ΑΡΓΩ – ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ

ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ – ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ

ΑΝΥΝΥΜΟΙ – PERIVOLOS

Θ

Η

Ζ

Ε

Α

Α

Α

B

ΤΕΤΑΡΤΗ

12/7

18.00

19.30

21.00

18.00

COMEBACK – ΝΕΜΕΣΙΣ

ΑΓΕΤ – ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

ΔΡΟΣΕΡΟΙ – ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ BOMBERS – Δ.Π

Γ

Δ

B

A

Α

Α

Α

B

ΠΕΜΠΤΗ

13/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ – ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ

DRINKTEAM – ΑΡΓΩ

ΆΡΑΜΙΣ/ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ

ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ – ΑΝΩΝΥΜΟΙ

Ζ

Η

Θ

Ε

Α

Α

Α

B

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

14/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS – RFC

ΑΠΕΝΤΑΡΟΙΥΔΡΟWARRIORS

ΠΑΡΤΑΛΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ

SAWVMENTES-DRILANDS

Β

Α

Δ

Γ

Α

Α

Α

B

ΔΕΥΤΕΡΑ

17/7

18.00

19.30

21.00

18.00

CAFÉ LIFEPERIVOLOS

ARAMIS/OYΖΕΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ

ΤΡΕΝΟ ΤΕΑΜ – ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ

ΑΡΗΣ – ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ

Ε

Θ

Η

Ζ

Α

Α

Α

B

ΤΡΙΤΗ

18/7

18.00

19.30

21.00

18.00

BOMBERS – ΥΔΡΟWARRIORS

     ΔΡΟΣΕΡΟΙ – RFC

COME BACK – DRILANDS

ΑΓΕΤ – ΠΗΓΑΣΟΣ

Α

Β

Γ

Δ

Α

Α

Α

B

ΤΕΤΑΡΤΗ

19/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΕΣ-PERIVOLOS

ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ – ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΝΣ

DRINKTEAM – ΜΑΜΙΔΩΡΓΗΣ

ARAMIS/OYΖΕΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΥΤ

Ε

Ζ

Η

Θ

Α

Α

Α

B

ΠΕΜΠΤΗ

20/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΠΑΡΤΑΛΙΑ – ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

SAWVMENTES- ΝΕΜΕΣΙΣ

ΑΣΥΛΟ/ΑΒΑLAKERS – ΑΝΤΙΠΟΙΗΣΗ ΑΡΧΗΣ

ΑΠΕΝΤΑΡΟΙ – Δ.Π

Δ

Γ

Β

Α

Α

Α

Α

B

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ROOKIES – ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ

ΤΡΕΝΟ ΤΕΑΜ – ΑΡΓΩ

ΑΡΗΣ – ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ

CAFE LIFE – ΑΝΩΝΥΜΟΙ

Θ

Η

Ζ

Ε

Α

Α

Α

B

ΔΕΥΤΕΡΑ

24/7

18.00

19.30

21.00

18.00

1ος Α – 2ος   Β

1ος Β – 2ος   Α

1ος Γ – 2ος     Δ

1ος Δ – 2ος   Γ

Ι

Κ

Λ

Μ  

Α

Α

Α

B

ΤΡΙΤΗ

25/7

18.00

19.30

21.00

18.00

1ος Ε – 2ος   Ζ

1ος Ζ – 2ος   Ε

1ος Η – 2ος   Θ

1ος Θ – 2ος   Η

Ν

Ξ

Ο

Π

Α

Α

Α

B

ΤΕΤΑΡΤΗ

26/7

18.00

19.30

21.00

18.00

ΝΙΚΗΤΗΣ Ι – ΝΙΚΗΤΗΣ Κ

ΝΙΚΗΤΗΣ Λ– ΝΙΚΗΤΗΣ Μ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ν – ΝΙΚΗΤΗΣ Ξ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ο – ΝΙΚΗΤΗΣ Π

Ρ

Σ

Τ

Υ

Α

Α

Α

B

ΠΕΜΠΤΗ

27/7

19.30

21.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Ρ-Σ)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ (Τ-Υ)

 

Α

Α

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

28/7

18.00

18.30

MΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

Β

A

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΙΣΗΜΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ

 

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

7/7

19.30

21.00

ΙΩΝΑΣ-ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ

BOMBERSDRAFTS

Β

Β

ΔΕΥΤΕΡΑ

10/7

19.30

21.00

LIMBERTA – ARAMIS/REEF

ΙΩΝΑΣΝΕΜΕΣΙΣ

Β

Β

ΤΡΙΤΗ

11/7

19.30

21.00

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ– BOMBERS

DRAFTS – LIMBERTA

Β

Β

ΤΕΤΑΡΤΗ

12/7

19.30

21.00

ARAMIS/REEF – ΝΕΜΕΣΙΣ

ΙΩΝΑΣ – BOMBERS

Β

Β

ΠΕΜΠΤΗ

13/7

19.30

21.00

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ – DRAFTS

ΙΩΝΑΣ – LIMBERTA

Β

Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

14/7

19.30

21.00

BOMBERS – ARAMIS/REEF

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ ΝΕΜΕΣΙΣ

Β

Β

ΔΕΥΤΕΡΑ

17/7

19.30

21.00

DRAFTS – ΝΕΜΕΣΙΣ

ΙΩΝΑΣ – ARAMIS/REEF

Β

Β

ΤΡΙΤΗ

18/7

19.30

21.00

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ – LIMBERTA

         DRAFTS – ARAMIS/REEF

Β

Β

ΤΕΤΑΡΤΗ

19/7

19.30

21.00

BOMBERS – ΝΕΜΕΣΙΣ

ΑΡΧΟΝΤΙΚΟ/ΕΥΗΛΙΟ – ARAMIS/REEF

Β

Β

ΠΕΜΠΤΗ

20/7

19.30

21.00

LIMBERTA – ΝΕΜΕΣΙΣ

Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21/7

19.30

21.00

BOMBERSLIMBERTA

ΙΩΝΑΣ – DRAFTS

Β

Β

ΔΕΥΤΕΡΑ

24/7

19.30

21.00

2ος   – 7ος Β

3ος   – 6ος Γ

Β

Β

ΤΡΙΤΗ

25/7

21.00

4ος   – 5ος     Δ

Β

ΤΕΤΑΡΤΗ

26/7

19.30

21.00

1ος – ΝΙΚΗΤΗΣ Β

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ – ΝΙΚΗΤΗΣ Δ

Β

Β

ΠΕΜΠΤΗ

27/7

19.30

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Β

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

28/7

20.30

ΤΕΛΙΚΟΣ

Β