Με την εθνική ομάδα σε διεθνή συνάντηση η Κόκκαλη της Νίκης Βόλου

Στη Διεθνή συνάντηση παίδων – κορασίδων μεταξύ των εθνικών ομάδων Ελλάδας – Κύπρου η Κατερίνα Κόκκαλη

Η αθλήτρια στίβου της Νίκης Βόλου Κατερίνα Κόκκαλη, θα συμμετέχει στη Διεθνή συνάντηση παίδων – κορασίδων μεταξύ των εθνικών ομάδων Ελλάδας – Κύπρου που θα πραγματοποιηθεί στην Σπάρτη 2 και 3 Αυγούστου.

Στη συνάντηση θα μετέχουν δύο αθλητές-τριες από κάθε χώρα, ενώ για πρώτη φορά θα συμμετέχουν αθλητές-τριες των συνθέτων αγωνισμάτων.

                                           

ΠΑΙΔΕΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ         ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤ. ΓΕΝ.                ΣΥΛΛΟΓΟΣ

100m     ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              2002       ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ

ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ               2001       ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ/ΝΗΣ

200m     ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ            2000       ΑΠΣ ΔΙΟΜΙΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   2000       ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

400m     ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ              2000       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

800m     ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ              2000       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ     2000       ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

1.500mΤΣΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ              2000       ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              2001       ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3.000mΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2002       ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

ΡΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           2000       ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

110m HΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 2001       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  2002       ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

400m HΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ              2000       ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        2000       ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ

2.000m Φ.Ε.        ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ             2000       ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               2001       ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Ύψος     ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               2000       ΑΕΚ

ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ             2000       ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

Κοντώ   ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               2000       ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             2001       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

Μήκος  ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              2000       ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ

ΦΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ      2002       ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

Τριπλούν             ΑΥΘΙΝΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2000       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               2000       ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

Σφαίρα                ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     2000       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              2001       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Δίσκος  ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2000       ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ

ΓΕΝNΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ      2002       ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

Ακόντιο                ΠΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ      2000       ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΤΑΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ         2000       ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

Σφύρα ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2000       ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΝΑΪΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ          2000       ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

ΔΕΚΑΘΛΟ           ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 2000       ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ

ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         2001       ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

                                            

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ                      

ΑΓΩΝΙΣΜΑ        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                     ΣΥΛΛΟΓΟΣ

100m     ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ               2000       ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ  2000       ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ

200m     ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ              2002       ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ

ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΙΑΓΙΑ/ΚΑΘΡΙΝ    2001       ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ

400m     ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΕΝΕΤΙΑ      2001       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ            2002       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

800m     ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ         2002       ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ            2001       ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ

1.500mΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ            2002       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ     2000       ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

3.000mΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ/ΧΡΙΣΤΙΝΑ          2001       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ      2001       ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

100m HΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2000       ΓΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤ/ΝΗΣ

ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    2001       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

400m HΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ               2000       ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ

ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ      2000       ΟΦΗ

2.000m SteepleΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ               2000       ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

ΤΣΑΓΓΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ             2001       ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ

Ύψος     ΠΑΔΙΩΤΗ ΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ                2000       ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ /ΙΩΑΝΝΑ              2001       ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Μήκος  ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        2000       ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   2003       ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Τριπλούν             ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ              2000       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2001       ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ

Κοντώ   ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑ            2002       ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ        2000       ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σφαίρα                ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ                2000       ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΒΑΝ ΝΤΕ ΣΑΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ      2000       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

Δίσκος  ΦΡΑΓΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ         2002       ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ

ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ/ΜΑΡΙΑ       2001       ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ακόντιο                ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ                2002       ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ             2001       ΑΟ ΚΥΚΟΝΟΥ

Σφύρα  ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        2002       ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι. ΔΑΣΚ/ΚΗ

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                2001       ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ

ΕΠΤΑΘΛΟ            ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ                 2001       ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ

ΤΣΙΑΜΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ        2001       ΑΣ ΠΥΡΟΣ ΔΗΜΑΣ