![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Δυνατά φιλικά έκλεισε για την προετοιμασία του ο Γ.Σ. Αλμυρού. Πιο αναλυτικά πρώτος αντίπαλος για το συγκρότημα του Λάκη Μπακάλη θα είναι ο Σαρακηνός εντός έδρας το Σάββατο 5/8. Στη συνέχεια θα υποδεχθεί τον ΝΠΣ «Βόλος» την Κυριακή 13/8 και θα ακολουθήσει η αναμέτρηση κόντρα στη Νίκη το Σάββατο 19/8, με την έδρα να παραμένει ανοικτή.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Επίσης την Τετάρτη 30/8 θα αγωνιστεί στην Ευξεινούπολη απέναντι στη Δήμητρα και την Τετάρτη 6/9 θα φιλοξενήσει τον Πρωτεσίλαο.
Το πρώτο ραντεβού ορίστηκε για την ερχόμενη Δευτέρα στις 18.30 στο στάδιο Αλμυρού, ενώ ο αγιασμός θα τελεστεί στις 19.00. Το πρωί της ίδιας ημέρα θα γίνουν τα εργομετρικά, ενώ την επομένη θα πραγματοποιηθούν οι ιατρικές εξετάσεις.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις