![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Στο φωτορεπορτάζ που ακολουθεί δείτε εικόνες, από τη φιλική αναμέτρηση που έγινε χτες στο γήπεδο της Αγ. Παρασκευής, όπου η ομώνυμη ομάδα υποδέχτηκε τον Πρωτεσίλαο. Οι δυο προπονητές είχαν την ευκαιρία να δοκιμάσουν όλους τους παίκτες που ήταν στη διάθεσή τους, καθώς και διάφορα αγωνιστικά σχήματα. Ταυτόχρονα…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
δεδομένου ότι επρόκειτο για δυο δυνατούς αντιπάλους, αναδείχτηκαν και οι αδυναμίες κάθε ομάδας, στις οποίες πρέπει να δουλέψουν οι προπονητές, ως την ολοκλήρωση της προετοιμασίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις