Κλήσεις Μικτών ομάδων ΕΠΣ Θεσσαλίας (ονόματα)

Από την ΕΠΣΘ ανακοινώθηκαν τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που καλούνται να συμμετάσχουν στις προπονήσεις των Μικτών Ομάδων της Ένωσης σε Παίδες και Νέους. Οι προπονήσεις είναι προγραμματισμένες για τη Δευτέρα 09/10/2017 στο Βοηθητικό του ΕΑΚ. Για τους παίδες ώρα προσέλευσης 14:45′, ώρα έναρξης 15:00′ και για τους νέους ώρα προσέλευσης 16:15′, ώρα έναρξης 16:30′. Αναλυτικότερα…


ο Ενωσιακός προπονητής των Μικτών ομάδων κ. Αντώνης Μάνδαλος, καλεί τους παρακάτω ποδοσφαιριστές :

ΠΑΙΔΕΣ

  1. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  3. ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  4. ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  5. ΑΔΑΜΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  6. ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  7. ΣΑΝΑΪ (ΑΕΒΔ)
  8. ΓΚΙΝΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  9. ΤΖΙΑΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  10. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  11. ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΣΚΟΥΡΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  13. ΖΑΡΙΦΗΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  14. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  15. ΜΕΜΤΣΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  16. ΧΟΛΕΒΑΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  17. ΤΖΑΦΛΕΡΗΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  18. ΓΛΥΚΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  19. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ (ΘΗΣΕΑΣ)
  21. ΠΟΛΥΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  22. ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΣ (ΡΗΓΑΣ Φ.)
  23. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  24. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  25. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ)
  26. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  27. ΓΚΕΚΟΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  28. ΜΑΚΡΗΣ (ΕΡΜΗΣ)
  29. ΜΠΑΛΟΥΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  30. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  31. ΠΑΝΙΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)

ΝΕΟΙ

  1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ)
  2. ΚΟΝΤΟΣΤΑΘΗΣ (ΔΑΦΝΗ)
  3. ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ (ΑΠΟΒ)
  4. ΚΟΤΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  5. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  6. ΛΕΜΟΝΗΣ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  7. ΤΕΤΡΙΜΙΔΑΣ (ΜΥΡΜΗΔΟΝΕΣ)
  8. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ (ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ)
  9. ΜΠΕΚΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.)
  10. ΜΕΓΑΓΙΑΝΝΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  11. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  12. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  13. ΜΠΟΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  14. ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
  15. ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑ)
  16. ΧΡΟΝΗΣ (ΝΑ ΝΙΚΗΣ)
  17. ΤΑΡΕ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  18. ΚΑΝΟΥΤΑΣ (ΕΡΜΗΣ)
  19. ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ (ΑΠΟΒ)
  20. ΚΟΣΜΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  21. ΖΑΝΤΙΩΤΗΣ (ΑΘΛΟΣ)
  22. ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ (ΠΑΓΑΣΗΤΙΚΟΣ)
  23. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ (ΑΕΒΔ)
  24. ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  25. ΝΤΑΦΟΣ (ΔΙΑΓΟΡΑΣ)
  26. ΠΑΤΣΗΣ (ΘΗΣΕΑΣ)
  27. ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΡΜΗΣ)
  28. ΓΑΤΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  29. ΝΙΚΟΥ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  30. ΜΠΟΓΚΑΜΟΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  31. ΜΥΛΩΝΑΣ (ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ)
  32. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ (ΠΥΡΑΣΟΣ)
  33. ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ)
  34. ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΓ.)