![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Από την κερκίδα των VIP του ΕΑΚ παρακολούθησε το σημερινό φιλικό του Λεβαδειακού με τον Ολυμπιακού Βόλου ο Ροτζέριο Μάρτινς, καθώς δεν αγωνίστηκε στο παιχνίδι. Ο Βραζιλιάνος μεσοεπιθετικός, ο οποίος συνέδεσε το όνομά του με την άνοδο του Ολυμπιακού στη Σούπερ Λιγκ την περίοδο 2009-10 (είχε αναδειχθεί πρώτος σκόρερ της ομάδας) συνομίλησε με… …αρκετούς φιλάθλους και τους ευχήθηκε ο Ολυμπιακός να πετύχει το στόχο του και να ανέβει κατηγορία.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Δεν ήταν, ωστόσο, λίγοι εκείνοι που του ζητούσαν να επιστρέψει στον Ολυμπιακό, καθώς ο Ροτζέριο ήταν και παραμένει ιδιαίτερα αγαπητός στους «ερυθρόλευκους» φιλάθλους…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις