![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ανακοίνωση με την οποία η διοίκηση του Διαγόρα ευχαριστεί την αντίστοιχη διοίκηση του Θησέα και προσωπικά τον Πρόεδρο της ομάδας της Αγριάς κ. Τάκη Αλιάτη, για την άψογη φιλοξενία της αποστολής της, εξέδωσε η ομάδα του Στεφανοβικείου. Η ανακοίνωση αναλυτικά έχει ως εξής:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Η Διοίκηση του Διαγόρα θέλει να ευχαριστήσει δημόσια τη Διοίκηση του Θησέα και ιδιαίτερα τον πρόεδρό του, κο Τάκη Αλιάτη, για την άψογη φιλοξενία που είχε η αποστολή της ομάδας μας στον αγώνα της Κυριακής.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις