![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Δύο αναμετρήσεις για την Γ’ φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣΘ θα έχουμε αύριο Τετάρτη 31 Ιανουαρίου 2018 κι από την αρμόδια Τοπική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώθηκε ο ορισμός των διαιτητών και των βοηθών τους, για τους εν λόγω αγώνες, που έχουν ώρα έναρξης στις 2:30’ το μεσημέρι. Αναλυτικότερα οι έδρες και οι διαιτητές των αναμετρήσεων έχουν ως εξής:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
14:30 Γηπ. Βοηθητικό ΕΑΚ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ – ΡΗΓΑΣ Φ.
Διαιτητής ΚΟΥΣΤΑΣ Ι., Α’ Βοηθός ΒΛΑΧΟΣ Κ., Β’ Βοηθός ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Σ.
14:30 Γηπ. Πανθεσσαλικό ΝΙΚΗ Β. – ΑΚΡΟΠΟΛΗ
Διαιτητής ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Σ., Α’ Βοηθός ΣΦΥΡΗΣ Σ., Β’ Βοηθός ΤΡΙΦΟΝΙΔΗΣ Α.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις