Γ’ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα των 8 ομίλων και οι βαθμολογίες

Δείτε αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες και των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής:

1ος όμιλος (21η αγ.)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Ορφανού  1-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου  0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου  3-2
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης  2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Ελπίς Σκουτάρεως  1-1
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Προσκυνητών  1-1

Βαθμολογία

1 Απόλλων Παραλιμνίου 48
2 Ελπίς Σκουτάρεως 39
3 Αετός Ορφανού 39
4 Καβάλα 38
5 Νέστος Χρυσούπολης 32
6 Άρης Αβάτου 32
7 Ορφέας Ξάνθης 29
8 ΑΕ Διδυμοτείχου 28
9 Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 21
10 Δόξα Προσκυνητών 17
11 Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου 16
12 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 10

2ος όμιλος (28η αγ.)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Καρδίας  2-1
Ηρακλής – ΑΠΕ Λαγκαδά  3-0
Καμπανιακός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  3-1
Μακεδονικός – ΑΕ Καρίτσας  1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κιλκισιακός  0-3
ΦΑΣ Νάουσα – Εδεσσαϊκός  0-0
Πιερικός – Άρης Παλαιοχωρίου  0-3
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Βαθμολογία

1 Άρης Παλαιοχωρίου 61
2 Ηρακλής 59
3 Μακεδονικός 44
4 Αλμωπός Αριδαίας 42
5 Πιερικός 39
6 Εδεσσαϊκός 38
7 Αγροτικός Αστέρας 36
8 ΦΑΣ Νάουσα 35
9 Κιλκισιακός 33
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 33
11 ΑΟ Καρδίας 31
12 ΑΕ Καρίτσας 28
13 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 25
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 18
15 Καμπανιακός 13

3ος όμιλος (24η αγ.)

Δόξα Κρανούλας – Πανλευκάδιος  2-0
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων  4-1
Θεσπρωτός – Αστέρας Παραποτάμου  3-0
Καστοριά – Μακεδονικός Φούφα  0-3 α.α.
ΑΕ Λευκίμμης – Εθνικός Φιλιππιάδας  1-0
Νέος Αμφίλοχος – Σκουφάς Κομποτίου  2-0
Ρεπό: Τηλυκράτης

Βαθμολογία

1 Τηλυκράτης 45
2 Μακεδονικός Φούφα 43
3 Νέος Αμφίλοχος 43
4 Ερμής Αμυνταίου 42
5 Θεσπρωτός 38
6 ΑΕ Λευκίμμης 38
7 Δόξα Κρανούλας 34
8 Εθνικός Φιλιππιάδας 27
9 ΑΕΠ Καραγιαννίων 24
10 Πανλευκάδιος 19
11 Σκουφάς Κομποτίου 18
12 Αστέρας Παραποτάμου 14
13 Καστοριά 9

4ος όμιλος (24η αγ.)

Ολυμπιακός Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου  6-0
Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Σελλάνων  1-0
Αστέρας Ιτέας – Αχιλλέας Φαρσάλων  3-2
ΝΠΣ Βόλος – ΓΣ Αλμυρού  2-2
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Θήβα  1-0
ΑΠΟΚ Βελούχι – Νίκη Βόλου  0-5
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

Βαθμολογία

1 Βόλος ΝΠΣ 57
2 Νίκη Βόλου 42
3 ΓΣ Αλμυρού 40
4 Αστέρας Ιτέας 38
5 Ολυμπιακός Βόλου 36
6 ΑΟ Θήβα 33
7 Ρήγας Φεραίος 31
8 ΑΟ Σελλάνων 31
9 Αμβρυσσέας Διστόμου 31
10 Διγενής Νεοχωρίου 23
11 Αχιλλέας Φαρσάλων 20
12 Οπούντιος Μαρτίνου 15
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 6

5ος όμιλος (20η αγ.)

Αστέρας Αμαλιάδας – Αστέρας Βλαχιώτη  0-0
Αχαϊκή – Πανηλειακός  0-1
Ζάκυνθος – Παναρκαδικός  2-1
Καλαμάτα – Διαγόρας Βραχνεΐκων  2-2
ΑΣ Λεωνίδιο – ΠΑΟ Βάρδας  0-2
Παλληξουριακός – Τσικλητήρας  3-1

Βαθμολογία

1 Αστέρας Αμαλιάδας 44
2 Αστέρας Βλαχιώτη 42
3 Πανηλειακός 36
4 Καλαμάτα 33
5 ΠΑΟ Βάρδας 30
6 Παναρκαδικός 30
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 27
8 Αχαϊκή 25
9 Ζάκυνθος 25
10 Τσικλητήρας 21
11 Παλληξουριακός 13
12 ΑΣ Λεωνίδιο 2

6ος όμιλος (20η αγ.)

Ασπρόπυργος – Διαγόρας Ρόδου  1-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ιωνικός  2-1
ΑΟ Λουτράκι – Προοδευτική  1-2
Πέλοπας Κιάτου – Εθνικός  0-2
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Ζευγολατιού  4-0
Ρεπό: Ιάλυσος Ρόδου

Βαθμολογία

1 Προοδευτική 38
2 Εθνικός 37
3 Ιάλυσος Ρόδου 33
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 32
5 Διαγόρας Ρόδου 30
6 ΑΣ Ρόδου 28
7 Ασπρόπυργος 24
8 Ιωνικός 23
9 ΑΟ Λουτράκι 19
10 Πέλοπας Κιάτου 9
11 ΑΟ Ζευγολατιού 3

7ος όμιλος (20η αγ.)

Αιολικός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  1-1
Παναργειακός – Πανθηραϊκός  0-0
Ταμυναϊκός – Θύελλα Ραφήνας  0-2
Τριγλία Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου  1-0
ΑΟ Χαλκίς – Αήττητος Σπάτων  2-0
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

Βαθμολογία

1 Αήττητος Σπάτων 40
2 ΑΟ Χαλκίς 29
3 ΑΕ Ερμιονίδας 28
4 Αιολικός 27
5 Πανθηραϊκός 26
6 Θύελλα Ραφήνας 26
7 Παναργειακός 24
8 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 22
9 Ερμής Κιβερίου 21
10 Τριγλία Ραφήνας 21
11 Ταμυναϊκός 8

8ος όμιλος (20η αγ.)

Αιγάλεω – ΟΦ Ιεράπετρας  0-0
Ατσαλένιος – Ηρόδοτος  0-1
Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Ιερόθεος  1-3
ΑΕ Κηφισιά – ΑΕ Μυλοποτάμου  2-1
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηλυσιακός  0-2
Ρεπό: Φωστήρας

Βαθμολογία

1 Ηρόδοτος 41
2 Αιγάλεω 33
3 Ατσαλένιος 27
4 Ηλυσιακός 26
5 ΑΟ Παλαιόχωρας 26
6 ΟΦ Ιεράπετρας 24
7 Άγιος Ιερόθεος 22
8 ΑΕ Κηφισιά 20
9 Φωστήρας 18
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 16
11 Ερμής Ζωνιανών 12