Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα και οι πρωταθλητές των 8 ομίλων

Δείτε τα αποτελέσματα και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής κατηγορίας καθώς και τους πρωταθλητές του κάθε ομίλου.

1ος όμιλος
ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-3
Δόξα Προσκυνητών – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – ΑΟ Καβάλας 0-2
Ελπίδα Σκουτάρεως – Ορφέας Ξάνθης 0-1

Πρωταθλητής 1ου ομίλου: Απόλλων Παραλιμνίου

2ος όμιλος
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣΦ Αλεξάνδρεια 9-0
Πιερικός – Κιλκισιακός 0-0
Ηρακλής – Εδεσσαϊκός 3-1
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΟ Καρδίας 0-1
Καμπανιακός – ΑΕ Καρίτσας 3-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Μακεδονικός Νεάπολης 0-1
Νάουσα – Αγροτικός Αστέρας 1-1
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

Πρωταθλητής 2ου ομίλου: Ηρακλής Θεσσαλονίκης

3ος όμιλος
Σκουφάς Κομποτίου – Αστέρας Παραπόταμου 3-0
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0
Νέος Αμφίλοχος – Πανλευκάδιος 2-2
Τηλυκράτης – Καστοριά 0-3 α.α.
Θεσπρωτός – Μακεδονικός Φούφα 3-0
Δόξα Κρανούλας – ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Ρεπό: Πόντιοι Καραγιαννίων

Πρωταθλητής 3ου ομίλου: Τηλυκράτης

4ος όμιλος
ΑΟ Σελλάνων – Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0
Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Αλμυρός 2-0
Ρήγας Φεραίος – ΑΟ Θήβα 0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟΚ Βελούχι 3-1
Αστέρας Ιτέας – Νίκη Βόλου 0-1
Διγενής Νεοχωρίου – ΝΠΣ Βόλος 0-4
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

Πρωταθλητής 4ου ομίλου: ΝΠΣ Βόλος

5ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου – Παναρκαδικός 0-3
Πανηλειακός – ΠΑΟ Βάρδας 2-3
Παλληξουριακός – Διαγόρας Βραχνέικων 1-4
Αχαϊκή – Αστέρας Βλαχιώτη (ματαίωση)
Ζάκυνθος 1961 – Αστέρας Αμαλιάδας 0-2
Λεωνίδιο – Καλαμάτα 1-1

Πρωταθλητής 5ου ομίλου: Αστέρας Αμαλιάδας

6ος όμιλος
ΑΟ Λουτράκι – Διαγόρας Ρόδου 0-2
ΓΑΣ Ιάλυσος – Πέλοπας Κιάτου 4-0 (διακοπή)
ΑΟ Ζευγολατιού – Ιωνικός 1-2
ΑΣ Ρόδου – Εθνικός 0-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ασπρόπυργος 1-2
Ρεπό: Προοδευτική

Πρωταθλητής 6ου ομίλου: Εθνικός

7ος όμιλος
Ερμής Κιβερίου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 1-0
ΑΟ Χαλκίς – Θύελλα Ραφήνας 2-1
ΑΟ Τριγλία Ραφήνας – Πανθηραϊκός ΑΟ 1-3
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός 2-0
Αιολικός – Ταμυναϊκός 3-0 α.α.
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

Πρωταθλητής 7ου ομίλου: Αήττητος Σπάτων

8ος όμιλος
ΑΕ Μυλοποτάμου – ΟΦ Ιεράπετρας 0-3
ΠΟ Ατσαλένιου – Ηλυσιακός ΑΟ 1-0
ΑΕ Κηφισιάς – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου 2-2
Φωστήρας – ΑΟ Ερμής Ζωνιανών 2-1
Αιγάλεω – ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0
Ρεπό: Ηρόδοτος

Πρωταθλητής 8ου ομίλου: Ηρόδοτος