Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (14/4)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις, καθώς μπορείτε να παρακολουθήσετε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, καθώς και αγώνες μπάσκετ και βόλεϊ. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης έχει ως εξής:
ΕΡΤ 1-HD
16.00 Basket League Show -Ζ-
18.30 ΓΣΛ Φάρος-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 2
15.30 Γλυφάδα-Χίος -Ζ- (Α1 πόλο)
17.00 Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός -Ζ- (πλέι οφ Α1 βόλεϊ)
ΕΡΤ 3
15.00 Πανσερραϊκός-Κισσαμικός -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Ολυμπιακός-Δούκας -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
NOVASPORTS 1
19.30 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
15.00 Λαμία-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
17.15 Λεβαδειακός-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Φούλαμ-Μπρέντφορντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
NOVASPORTS 3
18.00 Λιόν-Αμιάν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.00 Ναντ-Ντιζόν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
17.00 Μίντλεσμπρο-Μπρίστολ Σ. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Σαουθάμπτον-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
17.00 Μπέρνλι-Λέστερ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.45 Τότεναμ-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
17.15 Μπαρτσελόνα-Βαλένθια -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Λεγκανές-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
21.45 Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Σαν Πάουλι-Ουνιόν Βερ. -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Μπάγερν Μον.-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.45 Αταλάντα-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 4
24.00 Αγώνας για τα πλέι οφ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
16.30 Χόφενχαϊμ-Αμβούργο -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Λας Πάλμας-Σοσιεδάδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 6
16.00 Κάλιαρι-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Τουρνουά 2018 ATP World Tour 250 -Ζ- (τένις)
23.00 Τουρνουά 2018 ATP World Tour 250 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Στουτγκάρδη-Ανόβερο -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Τζένοα-Κροτόνε -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.30 Κρίσταλ Πάλας-Μπράιτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Σουόνσι-Έβερτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
16.30 Χέρτα-Κολονία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Κιέβο-Τορίνο -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.45 Τορίνο-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)