Αρχή με Καλαμαριά για τα κορίτσια του Ολυμπιακού Βόλου

Από την Καλαμαριά θα αρχίσει η φετινή προσπάθεια της γυναικείας ομάδας μπάσκετ του Ολυμπιακού Βόλου στο πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής κατηγορίας. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική – 27/10/18
Τιτάνες Δρ. – Άρης
Απόλλων Καλ.- Ολυμπιακός Β.
Πανσερραϊκός – Πυλαία
Παναθλητικός – Ολύμπια Λαρ.
Αστέρας Ιπ. – ΠΑΣ Γιάννινα
Πιερικός/Αρχέλαος – Αναγέννηση Ρ.

2η αγωνιστική – 04/11/18
Ολυμπιακός Β. – Τιτάνες Δρ.
Πυλαία – Απόλλων Καλ.
Ολύμπια Λαρ. – Πανσερραϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθλητικός
Αναγέννηση Ρ. – Αστέρας Ιπ.
Άρης – Πιερικός/Αρχέλαος

3η αγωνιστική – 11/11/18
Τιτάνες Δρ. – Πυλαία
Απόλλων Καλ.- Ολύμπια Λαρ.
Πανσερραϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθλητικός – Αναγέννηση Ρ.
Αστέρας Ιπ. – Πιερικός/Αρχέλαος
Άρης  – Ολυμπιακός Β.

4η αγωνιστική – 18/11/18
Ολύμπια Λαρ. – Τιτάνες Δρ.
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Καλ.
Αναγέννηση Ρ. – Πανσερραϊκός
Πιερικός/Αρχέλαος – Παναθλητικός
Αστέρας Ιπ. – Άρης
Πυλαία – Ολυμπιακός Β.

5η αγωνιστική- 25/11/18
Τιτάνες Δρ. – ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Καλ.- Αναγέννηση Ρ.
Πανσερραϊκός – Πιερικός/Αρχέλαος
Παναθλητικός – Αστέρας Ιπ.
Άρης – Πυλαία
Ολυμπιακός Β. – Ολύμπια Λαρ.

6η αγωνιστική – 02/12/18
Αναγέννηση Ρ. – Τιτάνες Δρ.
Πιερικός/Αρχέλαος – Απόλλων Καλ.
Αστέρας Ιπ. – Πανσερραϊκός
Παναθλητικός – Άρης
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Β.
Ολύμπια Λαρ. – Πυλαία

7η αγωνιστική – 09/12/18
Τιτάνες Δρ. – Πιερικός/Αρχέλαος
Απόλλων Καλ.- Αστέρας Ιπ.
Πανσερραϊκός – Παναθλητικός
Άρης  – Ολύμπια Λαρ.
Ολυμπιακός Β. – Αναγέννηση Ρ.
Πυλαία – ΠΑΣ Γιάννινα

8η αγωνιστική – 16/12/18
Αστέρας Ιπ. – Τιτάνες Δρ.
Παναθλητικός – Απόλλων Καλ.
Πανσερραϊκός – Άρης
Πιερικός/Αρχέλαος – Ολυμπιακός Β.
Αναγέννηση Ρ. – Πυλαία
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολύμπια Λαρ.

9η αγωνιστική – 13/01/19
Τιτάνες Δρ. – Παναθλητικός
Απόλλων Καλ.- Πανσερραϊκός
Άρης  – ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός Β. – Αστέρας Ιπ.
Πυλαία – Πιερικός/Αρχέλαος
Ολύμπια Λαρ. – Αναγέννηση Ρ.

10η αγωνιστική – 20/01/19
Πανσερραϊκός – Τιτάνες Δρ.
Απόλλων Καλ.- Άρης
Παναθλητικός – Ολυμπιακός Β.
Αστέρας Ιπ. – Πυλαία
Πιερικός/Αρχέλαος – Ολύμπια Λαρ.
Αναγέννηση Ρ. – ΠΑΣ Γιάννινα

11η αγωνιστική – 27/01/19
Τιτάνες Δρ. – Απόλλων Καλ.
Άρης  – Αναγέννηση Ρ.
Ολυμπιακός Β. – Πανσερραϊκός
Πυλαία – Παναθλητικός
Ολύμπια Λαρ. – Αστέρας Ιπ.
ΠΑΣ Γιάννινα – Πιερικός/Αρχέλαος

12η αγωνιστική – 03/02/19
Άρης  – Τιτάνες Δρ.
Ολυμπιακός Β. – Απόλλων Καλ.
Πυλαία – Πανσερραϊκός
Ολύμπια Λαρ. – Παναθλητικός
ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Ιπ.
Αναγέννηση Ρυσίου – Πιερικός/Αρχέλαος

13η αγωνιστική – 10/02/19
Τιτάνες Δρ. – Ολυμπιακός Β.
Απόλλων Καλ.- Πυλαία
Πανσερραϊκός – Ολύμπια Λαρ.
Παναθλητικός – ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Ιπ. – Αναγέννηση Ρυσίου
Πιερικός/Αρχέλαος – Άρης

14η αγωνιστική – 17/02/19
Πυλαία – Τιτάνες Δρ.
Ολύμπια Λαρ. – Απόλλων Καλ.
ΠΑΣ Γιάννινα – Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Ρυσίου – Παναθλητικός
Πιερικός/Αρχέλαος – Αστέρας Ιπ.
Ολυμπιακός Β. – Άρης

15η αγωνιστική – 24/02/19
Τιτάνες Δρ. – Ολύμπια Λαρ.
Απόλλων Καλ.- ΠΑΣ Γιάννινα
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Ρυσίου
Παναθλητικός – Πιερικός/Αρχέλαος
Άρης  – Αστέρας Ιπ.
Ολυμπιακός Β. – Πυλαία

16η αγωνιστική – 03/03/19
ΠΑΣ Γιάννινα – Τιτάνες Δρ.
Αναγέννηση Ρυσίου – Απόλλων Καλ.
Πιερικός/Αρχέλαος – Πανσερραϊκός
Αστέρας Ιπ. – Παναθλητικός
Πυλαία – Άρης
Ολύμπια Λαρ. – Ολυμπιακός Β.

17η αγωνιστική – 09/03/19
Τιτάνες Δρ. – Αναγέννηση Ρυσίου
Απόλλων Καλ.- Πιερικός/Αρχέλαος
Πανσερραϊκός – Αστέρας Ιπ.
Άρης  – Παναθλητικός
Ολυμπιακός Β. – ΠΑΣ Γιάννινα
Πυλαία – Ολύμπια Λαρ.

18η αγωνιστική – 17/03/19
Πιερικός/Αρχέλαος – Τιτάνες Δρ.
Αστέρας Ιπ. – Απόλλων Καλ.
Παναθλητικός – Πανσερραϊκός
Ολύμπια Λαρ. – Άρης
Αναγέννηση Ρυσίου – Ολυμπιακός Β.
ΠΑΣ Γιάννινα – Πυλαία

19η αγωνιστική – 31/03/19
Τιτάνες Δρ. – Αστέρας Ιπ.
Απόλλων Καλ.- Παναθλητικός
Άρης  – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Β. – Πιερικός/Αρχέλαος
Πυλαία – Αναγέννηση Ρυσίου
Ολύμπια Λαρ. – ΠΑΣ Γιάννινα

20η αγωνιστική – 07/04/19
Παναθλητικός – Τιτάνες Δρ.
Πανσερραϊκός – Απόλλων Καλ.
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης
Αστέρας Ιπ. – Ολυμπιακός Β.
Πιερικός/Αρχέλαος – Πυλαία
Αναγέννηση Ρυσίου – Ολύμπια Λαρ.

21η αγωνιστική – 14/04/19
Τιτάνες Δρ. – Πανσερραϊκός
Άρης  – Απόλλων Καλ.
Ολυμπιακός Β. – Παναθλητικός
Πυλαία – Αστέρας Ιπ.
Ολύμπια Λαρ. – Πιερικός/Αρχέλαος
ΠΑΣ Γιάννινα – Αναγέννηση Ρυσίου

22η αγωνιστική – 21/04/19
Απόλλων Καλ.- Τιτάνες Δρ.
Αναγέννηση Ρυσίου – Άρης
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Β.
Παναθλητικός – Πυλαία
Αστέρας Ιπ. – Ολύμπια Λαρ.
Πιερικός/Αρχέλαος – ΠΑΣ Γιάννινα