![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την ήττα γνώρισε ο Γ.Σ. Αλμυρού στο πρώτο φιλικό του παιχνίδι με αντίπαλο την Κ20 του Ολυμπιακού Πειραιώς, στο πλαίσιο της προετοιμασίας ενόψει της νέας σεζόν. Οι ερυθρόλευκοι επιβλήθηκαν με σκορ 1-0 χάρη σε τέρμα του Φέκκα στο 23ο λεπτό της αναμέτρησης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η σύνθεση του ΓΣΑ: Σταυράκης, Καρράς(70′ Λάμπος), Καλαμίδας(46′ Κόκκας), Ναουμίδης(85′ Τετριμίδας), Στουρνάρας (76′ Δήμος), Διμινάς(46′ Τιμπλαλέξης), Βαγγέλι (60′ Παπακώστας), Αλεξανδρής(80′ Μπιρμπίλης), Κοντοβάς(60′ Κρανάς), Τσιώλης(60′ Τσιουρής), Τζοβάρας(46′ Τσελεπής)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις