Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (25/8)

Αρχίζει σήμερα το πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ με τέσσερις αναμετρήσεις, τις οποίες μπορείτε να παρακολουθήσετε από την τηλεόραση. Επίσης, το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Super League
21.30 ΑΕΚ -ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
19.15 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
19.15 Παναιτωλικός-Ατρόμητος Αθηνών (ΕΡΤ 1)
21.30 Απόλλων Σμύρνης-Α.Ε.Λ. (ΕΡΤ 1)

Premier League
14.30 Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ (COSMOTE SPORT1HD)
19.30 Λίβερπουλ-Μπράιτον (COSMOTE SPORT1HD)

Liga Nos
23.00 Πόρτο-Γκιμαράες (COSMOTE SPORT9HD)
21.00 Μπενφίκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT8HD)

LaLiga
19.15 Αλαβές-Μπέτις (COSMOTE SPORT2HD)
21.15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο (COSMOTE SPORT2HD)
23.15 Βαγιαδολίδ-Μπαρτσελόνα (COSMOTE SPORT2HD)

Serie A
19.00 Γιουβέντους-Λάτσιο (Novasports3HD)
21.30 Νάπολι-Μίλαν (Novasports3HD)

Eredivisie
19.30 Αγιαξ-Έμεν (Novasports4HD)
21.45 Τσβόλε-Αϊντχόφεν (Novasports4HD)

Formula 1 Grand Prix (Βέλγιο):
12.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)
15.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

MotoGP GoPro Grand Prix (Αγγλία)
11.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
15.25 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
16.05 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto2 GoPro Grand Prix (Αγγλία)
12.50 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
17.00 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Moto3 GoPro Grand Prix (Αγγλία)
10.55 Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)
14.30 Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT7HD)

Bundesliga
16.30 Βόλφσμπουργκ-Σάλκε (COSMOTE SPORT2HD)
16.30 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Χέρτα Βερολίνου-Νυρεμβέργη (COSMOTE SPORT4HD)
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ανόβερο (COSMOTE SPORT6HD)
16.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Γκλάντμπαχ-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)

14.00 Bundesliga 2: Κολονία-Άουε (COSMOTE SPORT8HD)
16.00 Red Bull Air Race (Ρωσία): Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT9HD)
17.00 EFL Championship Νόριτς – Λιντς (Novasports4HD)
18.00 Ligue1: Παρί Σεν Ζερμέν-Ανζέ (Novasports2HD)
18.00 Αυστριακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Άλταχ – Σάλτσμπουργκ (Novasports5HD)
20.30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών: Ελλάδα-Ουκρανία (ΕΡΤ2)
00.00 Τουρνουά Τένις ΑTP 250 Winston-Salem: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
05.00 UFC Fight Night: Τζάστιν Γκοέτζε – Τζέιμς Βικ (COSMOTE SPORT9HD