Φωτορεπορτάζ: Ολυμπιακός Βόλου- ΑΕΛ (Α’ Μέρος- 92 Photos)

Στο φωτορεπορτάζ που ακολουθεί, μπορείτε να δείτε φωτογραφίες από ακόμα ένα σημαντικό φιλικό για την ομάδα του Ολυμπιακού Βόλου, που υποδέχτηκε στο Πανθεσσαλικό την ΑΕΛ.
Οι “ερυθρόλευκοι” έπαιξαν στα ίσα τη σουπερλιγκάτη αντίπαλό τους, αν και ηττήθηκαν (0-1) με γκολ που σημειώθηκε  από εκτέλεση πέναλτι, ωστόσο μπορούν να θεωρούν ότι αδικούνται από το τελικό αποτέλεσμα, αφού αυτοί είχαν τις ευκαιρίες να κάνουν τα γκολ, ιδιαίτερα στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης, όπου φάνηκαν χαρακτηριστικά άστοχοι…

Πριν την έναρξη της αναμέτρησης, έγινε απονομή αναμνηστικής πλακέτας στη χήρα και την κόρη του αείμνηστου Θανάση Βήτα, από τον τεχνικό διευθυντή του Ολυμπιακό Β., Θωμά Μακρή, ενώ στη συνέχεια κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του “άσσου” της ομάδας, που δεν βρίσκεται πια κοντά μας…
(Δείτε το Β’ Μέρος του φωτορεπορτάζ εδώ)