![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Φιλικό αγώνα προετοιμασίας δίνει αύριο Σάββατο στις 3μ.μ. στο κλειστό γυμναστήριο του ΕΑΚ Βόλου με αντίπαλο τους Τιτάνες Παλαμά η αντρική ομάδα μπάσκετ του Ολυμπιακού Βόλου, ενώ η διοίκηση με ανακοίνωσή της εύχεται περαστικά στον Γιώργο Ίλτσογλου που τραυματίστηκε σοβαρά στο φιλικό με την Αγριά B.C Αναλυτικά η ανακοίνωση αναφέρει: “Η διοίκηση του ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ανακοινώνει ότι στα πλαίσια της προετοιμασίας της ανδρικής ομάδας Μπάσκετ για το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής κατηγορίας, θα διεξαχθεί το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου στις 15.00 μμ στο κλειστό γήπεδο του ΕΑΚ φιλικός αγώνας με την ομάδα του Γ.Σ.Τιτάνες Παλαμά ο οποίος αγωνίζεται στην ίδια κατηγορία και στον ίδιο όμιλο με την ομάδα μας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Οι φίλαθλοι θα έχουν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν το «κτίσιμο» της ομάδας μας, που προετοιμάζεται με εντατικούς ρυθμούς υπό τις οδηγίες του Παναγιώτη Γκουγκουτούδη για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.Η είσοδος για τους φιλάθλους θα είναι ελεύθερη.
Η διοίκηση του συλλόγου επίσης εύχεται στον νεοαποκτηθέντα αθλητή του τμήματος Ίλτσογλου Γεώργιο ταχεία ανάρρωση από τον πρόσφατο τραυματισμό του και όσο το δυνατόν γρηγορότερη επιστροφή στην αγωνιστική δράση”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις