Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (23/9)

Τρία παιχνίδια για την Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, μπορείτε να παρακολουθήσετε σήμερα από την τηλεόραση. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Super League
16.00 Ξάνθη-ΟΦΗ (ΕΡΤ1)
19.00 Παναθηναϊκός-Λεβαδειακός (ΕΡΤ1)
20.30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (Novasports1HD)
Premier League
15.30 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι (COSMOTE SPORT1HD)
18.00 Άρσεναλ-Έβερτον (COSMOTE SPORT1HD)
LaLiga
13.00 Λεβάντε-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Βιγιαρεάλ-Βαλένθια (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Μπέτις-Μπιλμπάο (COSMOTE SPORT2HD)
21.45 Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα (COSMOTE SPORT2HD)
Serie A
13.30 Τορίνο-Νάπολι (Novasports1HD)
16.00 Μπολόνια-Ρόμα (Novasports1HD)
16.00 Λάτσιο-Τζένοα (Novasports24HD)
16.00 Κιέβο Βερόνα-Ουντινέζε (Novasports24HD)
19.00 Μίλαν-Αταλάντα (Novasports2HD)
21.30 Φροζινόνε-Γιουβέντους (Novasports3HD)
Bundesliga
16.30 Λεβερκούζεν-Μάιντς (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία (COSMOTE SPORT3HD)
Ligue1
16.00 Ρεν-Παρί Σεν Ζερμέν (Novasports3HD)
22.00 Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
Eredivisie
13.15 Φέγενορντ-Ουτρέχτη (Novasports2HD)
17.45 Αϊντχόφεν-Άγιαξ (Novasports4HD)
Τουρνουά Μπάσκετ Ζαντάρ
16.30 Τελικός 5ης θέσης (COSMOTE SPORT9HD)
19.00 Μικρός Τελικός (COSMOTE SPORT9HD)
21.30 Τελικός (COSMOTE SPORT9HD)
Διεθνές Τουρνουά Μπάσκετ Ηράκλειου Κρήτης
18.00 Μικρός Τελικός (COSMOTE SPORT4HD)
20.30 Τελικός (COSMOTE SPORT4HD)
Τουρνουά Τένις Laver Cup
Στις 20.00, 22.00, 00.00, 02.00 (COSMOTE SPORT6HD)
MotoGP (Αραγκόν)
10.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
14.30 Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
Moto2 (Αραγκόν)
10.05 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
13.05 Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
Moto3 (Αραγκόν)
09.35 Warm Up (COSMOTE SPORT5HD)
11.45 Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

14.30 Bundesliga 2: Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ (COSMOTE SPORT8HD)
14.30 Bundesliga Χάντμπολ: Λέμγκο-Φλένσμπουργκ (COSMOTE SPORT7HD)
16.00 Σουηδικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: ΑΪΚ Στοκχόλμης-Χάμαρμπι (Novasports5HD)
18.00 Αυστριακό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σάλτσμπουργκ-Ραπίντ Βιέννης (Novasports3HD)
19.30 Παγκόσμιο Κύπελλο Μπάσκετ Γυναικών (Τενερίφη): Γαλλία-Ελλάδα (ΕΡΤ2)
20.30 Liga NOS: Μπενφίκα-Άβες (COSMOTE SPORT7HD)
22.15 Παγκόσμιο Κύπελλο Μίνι Ποδοσφαίρου Socca World Cup: Πορτογαλία-Ελλάδα (Novasports4HD)