Το πρόγραμμα των αγώνων της Football League

Έγινε σήμερα η κλήρωση του πρωταθλήματος της Football League για τη σεζόν 2018-19, αν και ακόμα δεν έχει ξεκαθαρίσει πότε θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα. Το πρόγραμμα των αγωνιστικών έχει ως εξής.

 

1η αγωνιστική

Σπάρτη  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή  – Αιγινιακός
Εργοτέλης  – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας  – Κέρκυρα
Τρίκαλα  – Δόξα Δράμας
Ηρακλής  – Ηρόδοτος
ΝΠΣ Βόλος  – Καραϊσκάκης
Πλατανιάς  – Αήττητος
 

2η αγωνιστική

Παναχαϊκή  – Σπάρτη
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Εργοτέλης
Αιγινιακός  – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου  – Τρίκαλα
Κέρκυρα  – Ηρακλής
Δόξα Δράμας  – ΝΠΣ Βόλος
Ηρόδοτος  – Αήττητος
Καραϊσκάκης  – Πλατανιάς
 

3η αγωνιστική

Σπάρτη  – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας  – Παναχαϊκή
Τρίκαλα  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής  – Αιγινιακός
ΝΠΣ Βόλος  – Απόλλων Πόντου
Αήττητος  – Κέρκυρα
Πλατανιάς  – Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος  – Καραϊσκάκης
 

4η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας  – Σπάρτη
Εργοτέλης  – Τρίκαλα
Παναχαϊκή  – Ηρακλής
ΑΟΧ Κισσαμικός  – ΝΠΣ Βόλος
Αιγινιακός  – Αήττητος
Απόλλων Πόντου  – Πλατανιάς
Κέρκυρα  – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας  – Ηρόδοτος
 

5η αγωνιστική

Σπάρτη  – Τρίκαλα
Ηρακλής  – Απόλλων Λάρισας
ΝΠΣ Βόλος  – Εργοτέλης
Αήττητος  – Παναχαϊκή
Πλατανιάς  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης  – Αιγινιακός
Ηρόδοτος  – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα  – Δόξα Δράμας
 

6η αγωνιστική

Ηρακλής  – Σπάρτη
Τρίκαλα  – ΝΠΣ Βόλος
Απόλλων Λάρισας  – Αήττητος
Εργοτέλης  – Πλατανιάς
Παναχαϊκή  – Καραϊσκάκης
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Ηρόδοτος
Αιγινιακός  – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου  – Κέρκυρα
 

7η αγωνιστική

Σπάρτη  – ΝΠΣ Βόλος
Αήττητος  – Ηρακλής
Πλατανιάς  – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης  – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος  – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας  – Παναχαϊκή
Κέρκυρα  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός  – Απόλλων Πόντου
 

8η αγωνιστική

Αήττητος  – Σπάρτη
ΝΠΣ Βόλος  – Πλατανιάς
Ηρακλής  – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα  – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας  – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης  – Κέρκυρα
Παναχαϊκή  – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Αιγινιακός
 

9η αγωνιστική

Σπάρτη  – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης  – Αήττητος
Ηρόδοτος  – ΝΠΣ Βόλος
Δόξα Δράμας  – Ηρακλής
Κέρκυρα  – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου  – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός  – Εργοτέλης
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Παναχαϊκή
 

10η αγωνιστική

Καραϊσκάκης  – Σπάρτη
Πλατανιάς  – Ηρόδοτος
Αήττητος  – Δόξα Δράμας
ΝΠΣ Βόλος  – Κέρκυρα
Ηρακλής  – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα  – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης  – Παναχαϊκή
 

11η αγωνιστική

Σπάρτη  – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας  – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα  – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου  – Αήττητος
Αιγινιακός  – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Ηρακλής
Παναχαϊκή  – Τρίκαλα
Εργοτέλης  – Απόλλων Λάρισας
 

12η αγωνιστική

Δόξα Δράμας  – Σπάρτη
Ηρόδοτος  – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης  – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς  – Αιγινιακός
Αήττητος  – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΝΠΣ Βόλος  – Παναχαϊκή
Ηρακλής  – Εργοτέλης
Τρίκαλα  – Απόλλων Λάρισας
 

13η αγωνιστική

Σπάρτη  – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου  – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός  – Ηρόδοτος
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή  – Πλατανιάς
Εργοτέλης  – Αήττητος
Απόλλων Λάρισας  – ΝΠΣ Βόλος
Τρίκαλα  – Ηρακλής
 

14η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου  – Σπάρτη
Κέρκυρα  – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας  – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος  – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης  – Εργοτέλης
Πλατανιάς  – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος  – Τρίκαλα
ΝΠΣ Βόλος  – Ηρακλής
 

15η αγωνιστική

Σπάρτη  – Αιγινιακός
ΑΟΧ Κισσαμικός  – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή  – Κέρκυρα
Εργοτέλης  – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας  – Ηρόδοτος
Τρίκαλα  – Καραϊσκάκης
Ηρακλής  – Πλατανιάς
ΝΠΣ Βόλος  – Αήττητος

 

*Στον δεύτερο γύρο οι οι ομάδες αντιστρόφως