Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (6/10)

Τις τρεις αναμετρήσεις για την Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, μπορείτε να παρακολουθήσετε σήμερα από την τηλεόραση. Αναλυτικά το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων έχει ως εξής:
ΕΡΤ 1
19.00 Παναιτωλικός-Λεβαδειακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 2
15.45 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο, Κολοσσός-Προμηθέας -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
18.00 Περιστέρι-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
17.00 Δούκας-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
COSMOTE SPORT 1
16.30 Ντόρτμουντ-Άουγκσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Μάντσεστερ Γ.-Νιούκαστλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.30 Τότεναμ-Κάρντιφ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.00 Γουότφορντ-Μπόρνμουθ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Ζιρόνα-Εϊμπάρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Χετάφε-Λεβάντε -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Αλαβές-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
21.45 Λεγκανές-Ράγιο Βαγιεκάνο -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Φορτούνα Ντ.-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Μπάγερν-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Λέστερ-Έβερτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 4
17.00 Παναθηναϊκός-Ήφαιστος -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 6
17.30 Φενερμπαχτσέ-Μπεσίκτας -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Μάιντς-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.30 Μπράγκα-Ρίο Άβε -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 8
22.00 Κρ. Πάλας-Γουλβς -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 9
14.00 Μαγδεμβούργο-Ντιναμό Δρ. -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Ανόβερο-Στουτγκάρδη -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
18.30 Παρί Σ.Ζ.-Ναντ -Ζ- (Τσάμπιονς Λιγκ χάντμπολ)
NOVASPORTS 1
14.30 Λιντς-Μπρέντφορντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
18.15 Πανιώνιος-Άρης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.30 Έμπολι-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Κάλιαρι-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)
20.30 Αστέρας Τρ.-Παναθηναϊκός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
19.00 Ουντινέζε-Γιουβέντους -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 4
17.00 Πρέστον-Γουίγκαν -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.30 Μπόλτον-Μπλάκμπερν -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
NOVASPORTS 5
18.00 Λιλ-Σεντ Ετιέν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
20.45 Αϊντχόφεν-Φένλο -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)