![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την επέκταση της ήδη υπάρχουσας συμφωνίας με τους Δημήτρη Ταΐρη, Νέτι Μέτσε, Γιάννη Κορέτα και Άγγελο Αργύρη ανακοίνωσε η ΠΑΕ Νίκη Βόλου. Ο τέσσερις ποδοσφαιριστές αποτελούν την αρχή ενός μπαράζ ανακοινώσεων που αφορούν ανανεώσεις νεαρών παικτών που αγωνίζονται στην βολιώτικη ομάδα, δίνοντας ταυτόχρονα και το στίγμα πως η Νίκη Βόλου και ο Ανδρέας Πάτσης δείχνουν εμπιστοσύνη στις δυνατότητες και ικανότητες των νεαρών παικτών που ανδρώθηκαν στην ομάδα. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Η ΠΑΕ Νίκη Βόλου ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας της για δύο ακόμη χρόνια με τους ποδοσφαιριστές Ταΐρη Δημήτρη, Μέτσε Νέτι, Κορέτα Γιάννη, και Αργύρη Άγγελο.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις