Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (20/10)

Πλούσιο είναι το μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις, καθώς σήμερα Σάββατο μπορείτε να παρακολουθήσετε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα της τηλεόρασης έχει ως εξής:
ΕΡΤ 1
16.00 Παναθηναϊκός-Πανιώνιος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.00 Απόλλων Σμ.-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 2
14.00 Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός -Ζ- (Α1 πόλο)
15.45 Αγώνες της Α1 μπάσκετ σε παράλληλη μετάδοση -Ζ-
18.00 ΠΑΟΚ-Προμηθέας -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
17.00 Ηρακλής-Κηφισιά -Ζ- (Α1 βόλεϊ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
17.00 Μάντσεστερ Σ.-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Μπόρνμουθ-Σαουθάμπτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Ρεάλ Μαδρ.-Λεβάντε -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Βαλένθια-Λεγκανές -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
21.45 Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Σάλκε-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Γουέστ Χαμ-Τότεναμ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 4
16.30 Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
05.30 Λ.Α. Λέικερς-Χιούστον -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
18.00 Ούνιξ Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα -Ζ- (VTB League, μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Λεβερκούζεν-Ανόβερο -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Γουλβς-Γουότφορντ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Χόλσταϊν Κίελο-Κολονία -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Νυρεμβέργη-Χοφενχάιμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Άουγκσμπουργκ-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Τενερίφη-Εστουντιάντες -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 1
16.00 Ρόμα-Σπαλ -Ζ- (Καμπιονάτο)
18.15 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
20.30 ΑΕΛ-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
17.00 Μπρέντφορντ-Μπρίστολ Σίτι -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Γιουβέντους-Τζένοα -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.30 Ουντινέζε-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
19.30 Ντέρμπι-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
21.45 Χέρενφεν-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 4
18.00 Παρί Σ.Ζ.-Αμιάν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.00 Στρασβούργο-Μονακό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 5
18.00 Σάλτσμπουργκ-Βάκερ Ίνσμπουργκ -Ζ- (Πρωτάθλημα Αυστρίας)