Πέμπτη, 26 Ιανουαρίου, 2023

Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ, η βαθμολογία και η επόμενη: A1 ΕΣΚΑΘ – 6η αγωνιστική Σάββατο 12 Νοεμβρίου Νέος Κεραυνός – Σπάρτακος 73-64 Μύτικας...

Αναβολές αγώνων σε ΕΠΣΘ, ΕΣΚΑΘ και παιδικά λόγω καιρού

Αναβάλλονται οι σημερινοί αγώνες ποδοσφαίρου της Β’ ΕΠΣΘ μεταξύ του Διαγόρα – Σκιάθου, του Μπάσκετ Α2 ΕΣΚΑΘ, Λέοντα Τυρνάβου – Γ. Σ. Σκιάθου, Εlite...

Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου σε Α2 και Β’ ΕΣΚΑΘ

Δείτε όλα τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου σε Α2 ΕΣΚΑΘ (1ος όμιλος) και Β' ΕΣΚΑΘ (1ος όμιλος). Α2 ΕΣΚΑΘ (1ος όμιλος) – 5η αγωνιστική Σάββατο 5 Νοεμβρίου Τιτάνες...

Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ, η βαθμολογία και η επόμενη: A1 ΕΣΚΑΘ – 5η αγωνιστική Σάββατο 5 Νοεμβρίου Ανάληψη – ΓΣ Βόλου 74-53 ΑΕ...

Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου σε Α’ και Β’ ΕΣΚΑΘ

Με την 5η αγωνιστική συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 ΕΣΚΑΘ και με την 3η το πρωτάθλημα της Β' ΕΣΚΑΘ, το σαββατοκύριακο 5-6...

Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου σε Α1, Α2 και Β’ ΕΣΚΑΘ

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα από την 4η αγωνιστική σε Α1 ΕΣΚΑΘ, Α2 ΕΣΚΑΘ (Α' όμιλος) και 2η αγωνιστική στην Β' ΕΣΚΑΘ (Α' όμιλος): Α1 ΕΣΚΑΘ...

Β’ ΕΣΚΑΘ (Α’ όμιλος): Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής

Το αναλυτικό πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής στον Α’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΘ: Β’ ΕΣΚΑΘ – Α’ όμιλος Κυριακή 30 Οκτωβρίου 12:00 Αρμένιο – Ιωλκία 12:00 BC Volos –...

Α2 ΕΣΚΑΘ – Α’ όμιλος: Το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται η δράση στην Α2 ΕΣΚΑΘ. Αναλυτικά το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής στον Α’ όμιλο της Α2 ΕΣΚΑΘ: Α2 ΕΣΚΑΘ – Α’...

Α1 ΕΣΚΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο (29-30 Οκτωβρίου) το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ. Το αναλυτικό πρόγραμμα: Α1 ΕΣΚΑΘ - 4η αγωνιστική Σάββατο 29 Οκτωβρίου 17:30 ΓΣ...

Β’ ΕΣΚΑΘ (Α’ όμιλος): Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας

Δείτε τα αποτελέσματα από την πρεμιέρα στον Α' όμιλο της Β' ΕΣΚΑΘ: Β’ ΕΣΚΑΘ – Α’ όμιλος Κυριακή 23 Οκτωβρίου Ολυμπιονίκης – Νίκη Βόλου U23 53-80 Άνω Λεχώνια...
WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com