Α1 ΕΣΚΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής
Με την 10η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 16-17 Δεκεμβρίου το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ.
Το αναλυτικό πρόγραμμα:
Σάββατο 16 Δεκεμβρίου
17:00 Ελασσόνα - Ανόρθωση (Κλ. Ελασσόνας)
17:30 Νέος...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα 9ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη
Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι αγώνες της 9ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ 67-60
ΑΓΡΙΑ BC – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ, η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΑΓΡΙΑ BC 58-77
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 104-71
ΠΟΛΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 75-81
ΑΝΑΛΗΨΗ – ΝΕΣ...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα 7ης αγωνιστικής – Βαθμολογία
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ και η βαθμολογία:
ΔΑΝΑΟΙ – ΑΝΑΛΗΨΗ 64-57
Δεκάλεπτα : 7-14, 20-29, 39-41, 64-57.
Διαιτητές : Κυρίτσης – Ταμπουράς
Δαναοί...
LIVE Streaming: Ανόρθωσις Βόλου – Ίωνας Βόλου (26/11, 6 μ.μ.)
Παρακολουθήστε σε ζωντανή, διαδικτυακή μετάδοση τον αγώνα Ανόρθωσις - Ίωνας, στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ.
https://www.youtube.com/watch?v=4nhdhcVD2L0
Α1 ΕΣΚΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής
Με την 7η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 25-26 Νοεμβρίου το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ.
Το αναλυτικό πρόγραμμα:
Σάββατο 25 Νοεμβρίου
17:30 ΝΕΣ Λάρισας - ΓΣ Αμπελώνα (Κλειστό...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής – Βαθμολογία
Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι αγώνες της 6ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ καθώς και η βαθμολογία:
ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 42-62
Δεκάλεπτα : 09-15, 18-26,...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής
Με την 6η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 18-19 Νοεμβρίου το πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑΘ.
Το αναλυτικό πρόγραμμα:
Σάββατο 18 Νοεμβρίου
17:00 ΓΣ Αμπελώνα - Δαναοί Τρικάλων (Αμπελώνα)
17:30...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Αποτελέσματα 5ης αγωνιστικής – Βαθμολογία
Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι αγώνες της 5ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΣΚΑΘ και η βαθμολογία:
ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 105-82
Δεκάλεπτα: 24-21, 55-41, 87-63, 105-82
Διαιτητές :...
Α1 ΕΣΚΑΘ: Το αναλυτικό πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής
Με την 4η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 4-5 Νοεμβρίου το πρωτάθλημα στην Α1 ΕΣΚΑΘ.
Το αναλυτικό πρόγραμμα:
Σάββατο 4 Νοεμβρίου
17:00 ΓΣ Αμπελώνα – Τιτάνες Αλμυρού (Αμπελώνα)
17:30...