Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων της ΕΣΚΑΘ

Ανακοινώθηκε από την ΕΣΚΑΘ το πρόγραμμα, καθώς και οι διαιτητές και γραμματείες των αγώνων των πρωταθλημάτων της Ένωσης. Αναλυτικά:

Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 1/12
ΕΑΚ Λάρισας 14.30 Μύτικας-Κεραυνός, διαιτητές: Κοντογιάννης, Θανασούλας.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 Γ.Σ. Βόλου-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Μπουγλός Ι., γραμματεία: Πεγιούκα, Καροτσάκης, Πολύζος.
ΕΑΚ Βόλου 18.00 Ανάληψη-Γ.Σ. Αλμυρού, διαιτητές: Καλογερόπουλος, Καραθάνος, γραμματεία: Μαριτσούδη, Βελετζάς, Σακελλαροπούλου.
Κλ. Αγ. Θωμά 19.00 Σπάρτακος-Αγριά, διαιτητές: Φακίτσας, Χριστοδούλου.
Κυριακή 2/12
Γηπ. Σκιάθου 12.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Ίωνας, διαιτητές: Παπαγιώτης, Κοντοστάθης, γραμματεία: Τσιργούλα.Κλ. Ν. Ιωνίας 20.30 Αιολικός-Αετός Πλατ., διαιτητές: Τζαφλέρης, Μπουγλός Π., γραμματεία: Καραγεώργος, Μαυρομιχάλης, Γκαλίδη.

Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 1/12
Γηπ. Αρμενίου 17.00 Αρμένιο-BC Volos, διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας Ι.
Κλ. Αλμυρού 18.00 Δήμητρα Ευξ.-Κένταυρος Ζαγ., διαιτητές: Αγαγιώτου, Καγιόπουλος, γραμματεία: Μαρούσος, Γκαλίδη, Μαυρομιχάλης.

Κυριακή 2/12
ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ελευθεριακός-Ακαδημία Σπορ, διαιτητές: Σταματόπουλος, Τσάλας Γ., γραμματεία: Βενετσάνος, Τσιργούλα, Θεοφανίδου.
Κλ. Αγ. Θωμά 17.30 Αετοί Λαρ.-Νίκαια 2012, διαιτητές: Βόντζα, Δότα.
Κλ. Φαρσάλων 19.00 Α.Σ. Φαρσάλων-Ιωλκία, διαιτητές: Ράμμος, Πάνος.

Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Κυριακή 2/12
Κλ. Αγ. Θωμά 11.30 Μπάσκετμπολ Κλαμπ Λαρ.-Α.Ο. Σκοπέλου, διαιτητές: Χατζής, Καραχρήστος.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 12.00 Ολυμπιονίκης-Μ. Αντύπας, διαιτητές: Ζαχαρής, Τσάλας, γραμματεία: Θεοφανίδου, Μαριτσούδη, Σακελλαροπούλου.
ΕΑΚ Λάρισας 14.30 Καλοχώρι-Ηρακλής Χάλκης, διαιτητές: Πετρίδης, Πάνος.
Κλ. Αλμυρού 17.00 Τιτάνες Αλμ.-Ερμής 2018, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Καροτσάκης, Πεγιούκα, Μαντούδης.

Γυναίκες ΕΣΚΑΘ
Κυριακή 2/12
ΕΑΚ Λάρισας 13.00 Ολυμπιάδα-Απόλλων Καρδ., διαιτητές: Πετρίδης, Πάνος.
Κλ. Τρικάλων 17.00 Αίολος Τρικ.-Ανάληψη, διαιτητές: Δημουλάς, Παπαδημητρίου.

Κορασίδες
2ος όμιλος
Σάββατο 1/12
ΕΑΚ Βόλου 16.30 Νίκη-Ολυμπιακός Β., διαιτητές: Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία: Πασσιάς, Καροτσάκης, Πεγιούκα.
Κυριακή 2/12
Κλ. Αγριάς 11.30 BC Volos-Γ.Σ. Σκιάθου, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Μαρούσος, Βαρδουνιώτης, Καροτσάκης.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 16.00 ΑΕΒΔ-Ιωνικός Μαγν., διαιτητές: Καραθάνος, Γεωργοσούλη, γραμματεία: Χατζητρακόσιας, Καραγεώργος, Θεοφανίδου.

Έφηβοι
Σάββατο 1/12
Κλ. Αλμυρού 10.00 Τιτάνες Αλμ.-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία: Πεγιούκα, Μακρής, Σχοινάς.
Κυριακή 2/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 20.00 Γ.Σ. Βόλου-Ανάληψη, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Αγαγιώτου, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Βενετσάνος, Μαριτσούδη.

Παίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 1/12
ΕΑΚ Βόλου 09.30 Ανάληψη-Ολυμπιακός, διαιτητές: Αγαγιώτου, Γεωργοσούλη, γραμματεία: Καραγεώργος, Μαριτσούδη, Πολύζος.
Κλ. Σκιάθου 12.00 Γ.Σ. Σκιάθου-Τιτάνες Αλμ., διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Γούλα.
ΕΑΚ Βόλου 20.00 Νίκη-Γ.Σ. Βόλου, διαιτητές: Γιαννούλης, Τσάλας Ι., γραμματεία: Τσιργούλα, Θεοφανίδου, Βενετσάνος.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 20.00 BC Volos-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία: Γούλα, Πασσιάς, Χατζητρακόσιας.

Κυριακή 2/12
Κλ. Αλμυρού 11.00 Τιτάνες Αλμ.-Αιολικός, διαιτητές: Καραθάνος, Γεωργοσούλη, γραμματεία: Βενετσάνος, Μαυρομιχάλης, Καραγεώργος.

2ος όμιλος
Σάββατο 1/12
Κλ. Αλμυρού 13.00 Γ.Σ. Αλμυρού-Ίωνας, διαιτητές: Παπαγιώτης, Καραθάνος, γραμματεία: Μακρής, Σχοινάς, Πεγιούκα.
Κυριακή 2/12
ΕΑΚ Βόλου 10.00 ΓΣΒ β’ ομάδα-Δημητριάς, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Πασσιάς, Βελεντζάς, Χατζητρακόσιας.
Κλ. Αγριάς 13.00 Αιολικός β’ ομάδα-Νίκη β’ ομάδα, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Λιάκου, γραμματεία: Βαρδουνιώτης, Μαρούσος, Καροτσάκης.