![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η εναρκτήρια προπόνηση της ΑΕ Δήμητρα Ευξεινούπολης έχει οριστεί για το απόγευμα της επόμενης Δευτέρας (17/8, 17.00). Στην αρχή ο προπονητής της ομάδας, Κωνσταντίνος Μπράτσος, θα παραθέσει ομιλία στους παίκτες του Μαγνησιώτικου συλλόγου με τη χρήση οπτικοακουστικών μέσων, ενώ θα παρουσιάσει λεπτομερώς και το πρόγραμμα της προετοιμασίας.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στη συνέχεια θα τελεστεί ο καθιερωμένος Αγιασμός, ενώ έπειτα θα ακολουθήσει και η «πρώτη» της ομάδας για την αγωνιστική περίοδο 2015 – 2016. Επίσης, ο Μπράτσος στην πρώτη προπόνηση της Δήμητρας θα δώσει βάρος στο κομμάτι της αντοχής, αλλά και σε αυτό της τεχνικής με ασκήσεις και διάφορα άλλα παιχνίδια.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις