![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η Νίκη Βόλου στην κλήρωση της Football League εκπροσωπήθηκε από τέσσερα πρόσωπα. Η έκπληξη ήταν η επιστροφή στα διοικητικά των κυανολεύκων, του Νίκου Παπακωνσταντίνου, για τον οποίο οι πληροφορίες αναφέρουν πως ενδεχομένως θα αναλάβει χρέη προέδρου στο διοικητικό συμβούλιο της ΠΑΕ που θα προκύψει. Ο κ. Παπακωνσταντίνου, είναι ο πατέρας του Αλέξη Παπακωνσταντίνου, του ανθρώπου που έχει αναλάβει να χρηματοδοτήσει τη φετινή προσπάθεια της Νίκης Βόλου, στο πρωτάθλημα της Football League. Από τη θέση αυτή ο Νίκος Παπακωνσταντίνου υπηρέτησε και πάλι το ποδοσφαιρικό τμήμα του συλλόγου, τη σεζόν 2017-18. Σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες, ο κ. Νίκος Παπακωνσταντίνου δέχεται στενό μαρκάρισμα για να αποδεχθεί τη θέση του προέδρου και όλα δείχνουν πως θα έχουμε επιστροφή του, στον προεδρικό θώκο της Νίκης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στην κλήρωση της Football League, τον σύλλογο εκπροσώπησε, επίσης, ο κ. Νίκος Αγγελάρας, ενώ ενεργό ρόλο κατά τη διάρκεια του συμβουλίου της διοργανώτριας είχε και ο τεχνικός διευθυντής της ομάδας, κ. Στύλας. Την κυανόλευκη αντιπροσωπεία συμπλήρωσε με την παρουσία του ο Νίκος Μίχος, ο οποίος επιστρέφει στη Νίκη, αναλαμβάνοντας το γραφειοκρατικό κομμάτι της βολιώτικης ΠΑΕ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις