![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους Νίκο Βασιλείου και Αλέξανδρο Καπίτσα απέκτησε η Α.Ε. Διμηνίου, που εξέδωσε την κάτωθι ανακοίνωση: «Η Αθλητική Ένωση Διμηνίου Ιάσων – Κεραυνός ανακοινώνει την προσθήκες ακόμη δύο ποδοσφαιριστών στο δυναμικό της. Με τη φανέλα της ομάδας μας θα αγωνίζονται οι Νίκος Βασιλείου, Αλέξανδρος Καπίτσας.
Ο Βασιλείου έχει γεννηθεί στις 5/7/2004 και αγωνίζεται στη θέση του αριστερού και δεξιού μέσου και προηγούμενη του ομάδα ήταν το Αθλητικό Κολλέγιο Νίκης.
Ο Καπίτσας έχει γεννηθεί στις 17/6/2003 και αγωνίζεται στη θέση του κεντρικού αμυντικού και του δεξιού οπισθοφύλακα. Προηγούμενη του ομάδα ήταν ο Ερμής.
Η οικογένεια της ΑΕΔ καλωσορίζει τους δύο ποδοσφαιριστές, και εύχεται υγεία και πραγματοποίηση των στόχων τους».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις