![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Γρηγόρης Πουρσαϊτίδης αναλαμβάνει την τεχνική ηγεσία του Α.Ο. Σκοπέλου, αλλά και τις ακαδημίες του συλλόγου. Ο 25χρονος τεχνικός με καταγωγή από την Καβάλα, είναι κάτοχος UEFA B.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
Το τμήμα ποδοσφαίρου του Α.Ο. Σκοπέλου με χαρά ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον νέο προπονητή Πουρσαϊτίδη Γρηγόρη ο οποίος θα αναλάβει το αγωνιστικό τμήμα αλλα και τις ακαδημίες.
Ο 25χρονος προπονητής με καταγωγή από την Καβάλα είναι κάτοχος διπλωμάτων UEFA B και UEFA C.
Καλώς ήρθες Γρηγόρη!
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις