![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Διπλή μεταγραφική ενίσχυση για τον Διαγόρα, λίγο πριν τη σέντρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής. Η ομάδα του Στεφανοβικείου ανακοίνωσε τους Δημήτρη Πρίφτη και Δημήτρη Δίντση, αποκτώντας έναν έμπειρο πορτιέρε κι έναν ελπιδοφόρο κεντρικό αμυντικό αντίστοιχα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
Ο Διαγόρας ανακοινώνει δύο νέες προσθήκες στο ρόστερ της ομάδας.
Τον έμπειρο 28 χρονο τερματοφύλακα Δημήτρη Πρίφτη με πληθώρα συμμετοχών στη football league με ομάδες όπως ο Τύρναβος, τα Χανιά, η Αναγέννηση Καρδίτσας και τελευταία στην Γ΄Εθνική με την Ιεράπετρα.
Τον ταλαντούχο 19 χρονο, υψηλόσωμο κεντρικό αμυντικό, Δημήτρη Δίντση, που έπαιζε στο Θησέα το δεύτερο περυσινό εξάμηνο, και παλαιότερα στον ΦΑΣ Νάουσας.
Η Διοίκηση τους καλωσορίζει στην ομάδα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις