Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (16/2)

Την αναμέτρηση του Βόλου με τον Αστέρα Τρίπολης μπορείτε να παρακολουθήσετε σήμερα από την τηλεόραση, καθώς και όλα τα υπόλοιπα ματς της Σούπερ Λιγκ. Επίσης, μπορείτε να δείτε και παιχνίδια από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, όπως και τον τελικό του Κυπέλλου μπάσκετ ανάμεσα στον Προμηθέα και στην ΑΕΚ. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:

ΕΡΤ 1
17.00 Προμηθέας-ΑΕΚ -Ζ- (τελικός Κυπέλλου μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Καβάλα-Ιεράπετρα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
19.00 Ηρακλής-Παναθηναϊκός -Ζ- (Α1 βόλεϊ)
ΕΡΤ SPORTS
13.00 Αερωπός-Ολυμπιακός -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
17.15 Ξάνθη-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 1
15.00 Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Άρης-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Ουντινέζε-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
17.15 Βόλος-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Λάτσιο-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
16.00 Γιουβέντους-Μπρέσια -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Κάλιαρι-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Λιλ-Μαρσέιγ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
15.30 Άγιαξ Βάλβαϊκ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Τσβόλε-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
16.00 Σαμπντόρια-Φιορεντίνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 24
16.00 Σασουόλο-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Άστον Βίλα-Τότεναμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Άρσεναλ-Νιούκαστλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Σεβίλλη-Εσπανιόλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.00 Εϊμπάρ-Σοσιεδάδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Μπιλμπάο-Οσασούνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Ρεάλ Μαδρ.-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Κολονία-Μπάγερν Μον. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Μάιντς-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
16.15 Αστέρια Ρωσίας-Αστέρια Κόσμου -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
03.00 Ολ Σταρ Γκέιμ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
18.00 Περούτζια-Μπέργκαμο -Ζ- (ιταλικό βόλεϊ γυναικών)
19.30 Γκιμαράες-Πόρτο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 7
15.00 Λεγανές-Μπέτις -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
18.00 Πικ Ζέγκεντ-Παρί Σεν Ζερμέν -Ζ- (Τσάμπιονς Λιγκ χάντμπολ)
20.00 Βιλανόβα Γουάιλντκατς-Τεμπλ -Ζ- (NCAA)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Ντάρμσταντ-Σαντχάουζεν -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.30 Τελικός Κυπέλλου Ισπανίας-Ζ- (μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 9
16.00 Νταρουσάφακα-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τελικός κυπέλλου μπάσκετ Τουρκίας)
19.30 Γκιμαράες-Πόρτο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)