![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Τοξότης Βόλου θα υποδεχθεί σήμερα το μεσημέρι τον Άνθιμο Γαζή για την 1η αγωνιστική της Β΄ Κατηγορίας Ποδοσφαίρου της ΕΠΣΘ. Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 15.00 και θα διεξαχθεί στο Βοηθητικό Γήπεδο του ΕΑΚ Βόλου. Η ομάδα του Τοξότη ανακοίνωσε χθες την αποστολή της, η οποία αποτελείται από 21 ποδοσφαιριστές.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η αποστολή του Τοξότη απαρτίζεται από τους: Αϊδίνη, Βέτσικα Α., Βέτσικα Γ., Βλιώρα Α., Βλιώρα Τ., Κούτσικο, Κυλαδίτη, Λένα, Μαρέδη, Μάρκο, Παπακυρίτση, Παραδάκη, Πασιά, Πασπαλάρη Β., Πασπαλάρη Χ., Πελεκούδα, Σιαμουρδάνη, Τσένα Δ., Τσένα Η., Τσιατσιάνη και Χρονόπουλο.
Επίσης, η τεχνική ηγεσία του Τοξότη καλεί τους παραπάνω ποδοσφαιριστές, να βρίσκονται σήμερα στις 2.00 το μεσημέρι στο Ε.Α.Κ..
Δημήτρης Μπιτολάς
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις