![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τη δημιουργία ποδοσφαιρικής ομάδας Νέων που θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΘ, ανακοίνωσε η Αγία Άννα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
Ο Αθλητικός Σύλλογος ”ΝΕΟΙ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ” είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει τη δημιουργία ποδοσφαιρικής ομάδας η οποία θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα της Β’ τοπικής κατηγορίας της Ε.Π.Σ.Θ.
Θέλοντας να δώσουμε την ευκαιρία στους νέους ποδοσφαιριστές να κάνουν το επόμενο βήμα η ομάδα θα απαρτίζεται αποκλειστικά από αθλητές προερχόμενους από σχολές ποδοσφαίρου της περιοχής μας.
Τέλος ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 5, την Πέμπτη 6 και την Παρασκευή 7 Αυγούστου και ώρα 08.00 στις εγκαταστάσεις του Olimpico Sport Club θα πραγματοποιηθούν ανοιχτές προπονήσεις για ποδοσφαιριστές ηλικίας 15 έως 19 χρονών (γεν.2001-2005).
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις