Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (22/11)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα των μεταδόσεων έχει ως εξής:

ΕΡΤ 3
17.00 Ηρακλής-Περιστέρι-Ζ- (Α1 μπάσκετ)
19.30 Παναθηναϊκός-Κολοσσός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
17.00 Ηρακλής-Περιστέρι-Ζ- (Α1 μπάσκετ)
19.30 Παναθηναϊκός-Κολοσσός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕRΤFLIX
17.00 Λαύριο-Ιωνικός Ν. -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Σέφιλντ Γιουν.-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Λιντς-Άρσεναλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.15 Λίβερπουλ-Λέστερ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Εϊμπάρ-Χετάφε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Κάντιθ-Σοσιεδάδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Γρανάδα-Βαγιαδολίδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Αλαβές-Βαλένθια -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Φράιμπουργκ-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Κολονία-Ουνιόν Βερ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
13.30 Εστουντιάντες-Μάλαγα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
19.30 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 6
20.00 Τελικός τουρνουά Nitto ATP Finals 2020 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
13.00 Ενισέι-Λοκομοτίβ Κ. -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
12.00 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
14.30 Αμβούργο-Μπόχουμ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
COSMOTE SPORT 9
12.00 Ούνικς Καζάν-Χίμκι -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
14.30 Φλένσμπουργκ-Στουγκάρδη -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
NOVASPORTS 1
15.00 ΑΕΚ-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Φιορεντίνα-Μπενεβέντο -Ζ- (Καμπιονάτο)
17.15 Παναιτωλικός-Άρης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Νάπολι-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
13.15 Άγιαξ-Χέρακλες -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
16.00 Ίντερ-Τορίνο -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ουντινέζε-Τζένοα -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Λιλ-Λοριάν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Ρόμα-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.15 Σαρλερουά-Γάνδη -Ζ- (πρωτάθλημα Βελγίου)
23.25 Σπόρτινγκ Κάνσας-Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς -Ζ- (ποδόσφαιρο ΗΠΑ)
NOVASPORTS 5
15.30 Φορτούνα Σιτ.-Φέγενορντ -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Τβέντε-Αϊντχόφεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 24
16.00 Βερόνα-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)