Οι σημερινές αθλητικές μεταδόσεις (16/1)

Πλούσιο είναι το μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε τα δύο παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, καθώς και αγώνες μπάσκετ. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 3
14.30 Παναχαϊκή-Τρίκαλα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 ΑΕΚ-Προμηθέας -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Γουλβς-Μπρόμγουιτς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Φούλαμ-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
22.00 Λέστερ-Σαουθάμπτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
17.00 Λιντς-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
20.00 Γκιμαράες-Φαρένσε -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Ντόρτμουντ-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Στουτγκάρδη-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
16.30 Βόλφσμπουργκ-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
24.00 Σαν Αντόνιο-Χιούστον -Ζ- (ΝΒΑ)
03.00 Μαϊάμι-Ντιτρόιτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
17.00 Γουέστ Χαμ-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 6
15.00 ΑΕΚ-Ακτόμπε -Ζ- (Τσάμπιονς Λιγκ ποδοσφαίρου σάλας)
17.30 Πάσος Φερέιρα-Μπράγκα -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Χοφενχάιμ-Αρμίνια Μπιλ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Μπόχουμ-Νυρεμβέργη -Μ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Κολονία-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.45 Γκραν Κανάρια-Τενερίφη -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Βέρντερ-Άουγκσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
18.00 Βόρεια Καρολίνα-Φλόριντα -Ζ- (NCAA)
NOVASPORTS 1
14.30 Μίντλεσμπρο-Μπέρμιγχαμ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.15 Αστέρας-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Σαμπντόρια-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Μπολόνια-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 ΑΕΛ-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
NOVASPORTS 3
16.00 Τουλούζ-Γκρενόμπλ -Ζ- (Β’ Γαλλίας)
19.00 Τορίνο-Σπέτσια -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Ανζέ-Παρί Σ.Ζ. -Ζ- (Α’ Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
19.00 Ρωσία-Σλοβενία -Ζ- (Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ)
21.30 Χιλή-Σουηδία -Ζ- (Παγκόσμιο πρωτάθλημα χάντμπολ)
NOVASPORTS 5
17.00 Γουότφορντ-Χάντερσφιλντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
NOVASPORTS 24
19.45 Σπάρτα Ροτ.-Αϊντχόφεν -Ζ- (Α’ Ολλανδίας)
NOVASPORTS EXTRA 1
18.00 Μαρσέιγ-Νιμ -Ζ- (Α’ Γαλλίας)