![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο τεχνικός του Βόλου, Κώστα Μπράτσος μίλησε για την χρονιά της ομάδας, υπογραμμίζοντας ότι η σεζόν έχει θετικό πρόσημο.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του στην κάμερα της Nova:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Για την χρονιά του Βόλου: “Είμαι ευχαριστημένος από τον αγώνα με τον Ατρόμητο. Θέλαμε να ακολουθήσουμε τη φιλοσοφία μας και με νέα παιδιά. Η εικόνα της ομάδας είναι ικανοποιητική. Η χρονιά μας είναι θετική βάζω θετικό πρόσημο. Καλό καλοκαίρι σε όλους”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις