![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Αλλαγή ώρας πραγματοποίηθηκε στο πρώτο φιλικό παιχνίδι της Νίκης Βόλου κόντρα στον Ατρόμητο που θα διεξαχθεί αύριο Τρίτη, στο αθλητικό κέντρο “Μάνθος” στα Χάνια. Έτσι από τις 19:00 που ήταν προγραμματισμένο, ο αγώνας θα αρχίσει στις 18:00. Η ανακοίνωση της ΠΑΕ Νίκη Βόλου:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στις 18:00 αντί για τις 19:00 όπως είχε αρχικά ανακοινωθεί, θα διεξαχθεί αύριο (14/7) το πρώτο φετινό φιλικό της Νίκης με τον Ατρόμητο. Η αναμέτρηση θα γίνει στο αθλητικό κέντρο “Μάνθος” στα Χάνια.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις