![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Γεμίζει το καλεντάρι των φιλικών της Νίκης Βόλου καθώς μετά τς προγραμματισμένες αναμετρήσεις με Ατρόμητο, Βέροια και ΑΕΚ, οι κυανόλευκοι ανακοίνωσαν δύο ακόμα φιλικά, με Εθνικό Άχνας και την Κ-20 του συλλόγου. Αναλυτικά:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Φιλικό παιχνίδι με τον Εθνικό Άχνας θα δώσει την Τρίτη (22/7) η Νίκη. Η αναμέτρηση θα διεξαχθεί στο αθλητικό κέντρο “Μάνθος” στα Χάνια Πηλίου. Δύο μέρες νωρίτερα και συγκεκριμένα την Κυριακή (20/7) οι “κυανόλευκοι” θα αγωνιστούν με την Κ-20 της Νίκης.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις