![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ένα χρυσό και ένα χάλκινο μετάλλιο είναι μέχρι στιγμής, ο απολογισμός του Ν.Ο.Β. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Καλλιτεχνικής Κολύμβησης στην κατηγορία Κορασίδων Β’ που άνοιξε την αυλαία του την Παρασκευή 24/09 και ολοκληρώνεται την Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου, στο κολυμβητήριο του ΟΑΚΑ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2021/09/stelios-nikolas-5.jpg)
Συγκεκριμένα, στο μικτό ντουέτο ο βολιώτικος σύλλογος κατέκτησε το χρυσό και το χάλκινο μετάλλιο με το ζευγάρι Στυλιανός Κουκουσέλης Φούσκης – Μαγδαληνή Παπαγεωργίου να ανεβαίνει στο υψηλότερο σκαλί του βάθρου και τους Νικόλαο Κουκουσέλη Φούσκη – Ιωάννα Τσιντζιλώνη να παίρνουν την 3η θέση.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2021/09/stelios-nikolas-4.jpg)
Να σημειώσουμε πως ο Στέλιος Κουκουσέλης Φούσκης και ο Νικόλαος Κουκουσέλης Φούσκης είναι δίδυμα αδέρφια και συμμετέχουν για πρώτη φορά σε πανελλήνιους αγώνες.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις