![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Απεβίωσε σήμερα το μεσημέρι χτυπημένη από την επάρατη νόσο, η αδελφή της παλιάς καλαθοσφαιρίστριας του Ολυμπιακού Βόλου (νυν αθλήτρια του Παναθλητικού) Παναγιώτας Τσαμπούρη, Μαρία Τσαμπούρη. Η Βολιώτισσα Μαρία Τσαμπούρη πάλεψε τρία χρόνια παλικαρίσια την ασθένειά της, αλλά δεν…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
…κατάφερε τελικά ν’ αποφύγει το μοιραίο. Ήταν δικηγόρος, 37 χρονών και ζούσε στη Θεσσαλονίκη. Η κηδεία της Μαρίας Τσαμπούρη θα γίνει αύριο στις 3μ.μ. στον Ιερό Ναό Αγ. Δημητρίου στη Ν. Δημητριάδα.
Η συντακτική ομάδα του goalpost.gr εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια στην οικογένεια της εκλιπούσας Μαρίας Τσαμπούρη
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις