![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Ιάσονας Άλλης Μεριάς επικράτησε εντός έδρας του Κενταύρου Νοτίου Πηλίου με 3-1 για τη 15η αγωνιστική της Β΄ ΕΠΣΘ. Τα τρία γκολ των γηπεδούχων σημείωσε ο Καλογριάς στο 45΄, στο 61΄ και στο 85΄, ενώ για τους φιλοξενούμενους είχε μειώσει στο 65΄ ο Μπογδανίδης σε 2-1.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ: Κωνσταντίνου, Σπύρου, Θεοδωρόπουλος, Μασούρας, Ματής, Μπέκας (46΄ Τσίγκας), Τσάνιος, Ζάχος (76΄ Σιαμέτης), Καλογριάς, Δημόπουλος (56΄ Ρακής), Κάβουρας.
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ: Πότσκα Τζ., Πανάρετος, Εκταρίδης (81΄ Γώγος Φ.), Τσιργής, Λιάτζουρας (81΄ Τσιατσιάνης), Βαρσαμάς, Νιτσάι (86΄ Παπαδημητρίου), Γώγος Ευ., Σέτι, Μπογδανίδης, Πότσκα Γ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις