![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ανακοίνωση εξέδωσε ο Ιάσων Άλλης Μεριάς, μέσω της οποίας γνωστοποίησε την επέκταση της συνεργασίας του με τους ποδοσφαιριστές, Γιώργο Βέτσικα και Αποστόλη Τσιτσιρίκη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Ο Α.Σ. Ιάσων Άλλης Μεριάς είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση δύο ακόμα ποδοσφαιριστών για την σεζόν 2022-2023. Πρόκειται για τον πανύψηλο αμυντικό Αποστόλη Τσιτσιρίκη και τον μεσοεπιθετικό Γιώργο Βέτσικα.
Ο Αποστόλης Τσιτσιρίκης αποτέλεσε σημαντικό κομμάτι της αμυντικής μας γραμμής στο φετινό πρωτάθλημα ενώ ο Γιώργος Βέτσικας απο την άφιξή του τον Δεκέμβριο στην ομάδα μας πέτυχε σημαντικά γκολ και απέδειξε ότι είναι μία σημαντική μονάδα η οποία μπορεί να προσφέρει πολλά στην ομάδα”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις