![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την επιστροφή του Δημήτρη Τσάμη ανακοίνωσε ο Πύρασος. Ο πολυθεσίτης μεσοαμυντικός επιστρέφει στην ομάδα της Αγχιάλου μετά από δύο χρόνια που αγωνίζονταν στον Αίαντα Σούρπης.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Η πρώτη προσθήκη στο ρόστερ της νέας περιόδου είναι ο Δημήτρης Τσάμης, ένα δικό μας παιδί που επιστρέφει στον Πύρασο ύστερα από δύο χρόνια που είχε βασική παρουσία και αρκετές συμμετοχές στον Αίαντα Σούρπης. Ξανά στα κυανόλευκα ο πολυθεσίτης μεσοαμυντικός Αγχιαλίτης ποδοσφαιριστής!”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις