![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Αγία Άννα, Ρήγας Φεραίος, Αλμυρός, Σαρακηνός και Αγχίαλος θα πραγματοποιήσουν σήμερα (1/8) την πρώτη τους προπόνηση.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Οι πέντε ομάδες της Α’ ΕΠΣΘ θα ξεκινήσουν την προετοιμασία τους, ενόψει των επίσημων αγωνιστικών τους υποχρεώσεων. Η Αγία Άννα, με τον ίδιο κορμό κι επιδιώξεις, θα προπονηθεί στις 18:30, στο “Ολίμπικο”, στις 17:30 ο ανανεωμένος κι αισιόδοξος Αλμυρός του Κώστα Ρέππου θα προπονηθεί στο “Αθανάσιος Ραγάζος”, ο πάντα ποιοτικός Ρήγας Φεραίος θα προπονηθεί στις 18:30, στο στάδιο Βελεστίνου, στο γήπεδό του θα ξεκινήσει την προετοιμασία του σήμερα το απόγευμα ο φιλόδοξος Σαρακηνός, ενώ η αξιόμαχη Αγχίαλος του Θοδωρή Ανδρουτσόπουλου θα προπονηθεί, επίσης, στο γήπεδό του.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις