![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Μετά τον Σπύρο Ζαφειρίου η Αγία Άννα απέκτησε και τον Κωνσταντίνο Μακρή από τον Αλμυρό ενισχύονται σημαντικά την μεσοεπιθετική της γραμμή.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση:
Ο Α.Σ ‘’Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ’’ είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Μακρή Κωνσταντίνο. Ο 25χρονος εξτρέμ έκανε τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα στην ομάδα της Δήμητρας Γιάννουλης, έπειτα αγωνίστηκε στο πρωτάθλημα της Super League 1 με τα χρώματα της ΑΕΛ για να συνεχίσει την ποδοσφαιρική του διαδρομή στις ομάδες των Σελλανων, του Κιλελέρ, του Δωτιέα Αγιάς και του Αχιλλέα Φαρσάλων, τελευταίος του σταθμός ήτανε η ομάδα του ΓΣ Αλμυρού από τον οποίο και αποκτήθηκε.
Ευχαριστούμε τον πρόεδρο και το ΔΣ του ΓΣ Αλμυρού για την συνεργασία.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις