![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Τους διαιητητές της 22ης αγωνιστικής του Α’ Ομίλου της SL2 όρισε η ΚΕΔ/ΕΠΟ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την αναμέτρηση του Πανθεσσαλικού, μεταξύ της Νίκης και του Αιολικού, που έχει οριστεί για την Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου, στις 3 μ.μ., θα διευθύνει ο Στέφανος Ξηρογιάννης από την Ένωση Βοιωτίας. Βοηθοί του θα είναι οι κ.κ. Δημήτρης Μίχος και Γρηγόρης Δεδικούσης από την Λάρισα. Από την ίδια Ένωση είναι και η τέταρτη διαιτητής, κα Ανδρομάχη Τσιοφλίκη.
Παρατηρητής θα είναι ο Γιώργος Φωτιάδης από τις Σέρρες.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις