![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ο Σύνδεσμος Προπονητών Ποδοσφαίρου νομού Μαγνησίας θα κόψει την πίτα του στα γραφεία του ( Μυτιλήνης & Κυρίλλου) την Παρασκευή 8/3/2024 και ώρα 22:00.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο πρόεδρος της ΠΕΠΠ κύριος Ανδριόπουλος Λάμπρος.
Παρακαλούνται όλα τα μέλη του ΣΠΠΜ να παραβρεθούν και να συμμετέχουν στην συζήτηση μαζί του για οτιδήποτε τους απασχολεί, ή τυχόν απορίες που μπορεί να έχουν.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις