![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Απίθανο πέναλτι από τον Δημήτρη Μαλούτα της Ημαθίας στο Καλαμάτα – Ολυμπιακός Β’
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Στο 61′ ο Μπαράλες διεκδίκησε μέσα στην περιοχή την μπάλα σε σέντρα από τ’ αριστερά και ενώ στη φάση υπήρχε επιθετικό φάουλ του έμπειρου επιθετικού στον Μαυρουδή, ο διαιτητής έδειξε την άσπρη βούλα του πέναλτι δίνοντας την ευκαιρία στην Καλαμάτα για να προηγηθεί. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Μπαράλες και στο 62′ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα, 1-0.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις