![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Συγγνώμη από τους αθλητές, προπονητές και γονείς ζήτησε ο Αχιλλέας Μπέος για το προσωρινό κλείσιμο της 50αρας πισίνας του κολυμβητηρίου της Νέας Ιωνίας, αναφέροντας πως υπήρξε κακός συντονισμός λόγω της απειρίας του νέου αντιδημάρχου, Σπύρου Γάτου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Αναλυτικά:
“Από τις 11.00 σήμερα, επαναλειτουργεί η πισίνα του κολυμβητηρίου Νέας Ιωνίας. Ωστόσο για την ολιγόωρη ταλαιπωρία αθλητών, προπονητών και γονέων, οφείλω προσωπικά μια ειλικρινή συγγνώμη, καθώς θα μπορούσε να αποφευχθεί. Η απειρία του αρμόδιου αντιδημάρχου, από τη μια, και ο κακός συντονισμός των υπηρεσιών, από την άλλη, προκάλεσαν αυτή την ανεπιθύμητη δυσλειτουργία. Λάθη απ’ όσους εργάζονται γίνονται και εμείς έχουμε το θάρρος και την παρρησία να τα αναγνωρίζουμε”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις